Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5 (Page 2)

Post Reply New Post

Page 2 of 148

Page 1
Page   of 148
Page 3 Page 148

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 7:00am | IP Logged

The following 8 member(s) liked the above post:

doka1709kaliopadadisabihDryaloveanshsmekerkop93Bikica

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5 (Page 2)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 06 January 2013 at 7:06am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Super slike Wink i evo sve one pokazuju da nije bila ravnodusnaBig smile

The following 4 member(s) liked the above post:

dadisabihloveanshDaltonikop93

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 06 January 2013 at 7:15am | IP Logged
kako da postavim sliku ,Big smileneznam 

The following 2 member(s) liked the above post:

dadisabihDaltoni

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 06 January 2013 at 7:17am | IP Logged

Edited by shmeker - 06 January 2013 at 7:13am

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 7:42am | IP Logged
Originally posted by Gocilija

Originally posted by shmeker

Nadam se da cemo sada ovde pisati lepe stvari.Valjda ce pocetak novog topica doneti i nove i zanimljive preokrete.CV stalno iznenadjuje mozda nas iznenadi pozitivnim ishodom.I ja mislim da je potrebno strpljenje da bi  se An probudila iz tog njenog sveta i dalje mi nije jasno zasto toliki strah.Svaki put kad odgledam novu epizodu uvek imam utisak da se sve vise plasi umesto obrnuto,neznam kako ce on uspeti da je opusti,jedino ako ocekuje od nje da mu stvarno kaze razlog.Bojim se da ne izgubi strpljenje,jer ja biConfused.Sve vise verujem da ce ubaciti asimu da je pravi ljubomornom i ona tad shavti da ga voli,ali to ce nam pokidati zivce,mozda kad Sh vidi da joj smeta asimino ponasanje malo to i namerno radi ne bi li je osvestio.OuchNeznam jedva cekam sutra da vidim ko je na vratima.Shocked

Ja sam vec negde napisala u komentaru, da se An ponasa kao de je u najmanju ruku dozivela neko silovanje,  pa ima  jako lose iskustvo u tom pogled -  jedino  bi to bilo logicno objasnjenje.  Drugi razlog je da ga ni malo ne voli,  ona se cak ponasa tako kao da joj  se Sh gadi,  jezi se na svaki njegov dodir, kao da je gubav...  Mislim da je to malo preterano, cak i za scene na filmu.  Za takvo ponasanje mora da  postoji neka predistorija-  a, koliko znamo ona je nema.  Volela je Jagija i nije bila silovna, pa sta sad ?   Ne voli Shiva ?  OK, neka onda bude postena (u njenom stilu) prvo prema samoj sebi, pa onda i prema Shivu. Neka mu otvoreno kaze da ga jos nije zavolela, da ga samo simpatise ( ako je i to tacno ?)  i da joj treba vremena. Da ga zamoli za strpljenje i razumevanje. Njega ce to da zaboli, bice povredjen, ali  nista se tu ne moze. Nekoga ili volis ili ga ne volis - tu nema sredine.  Ljubav se ne moze  izmoliti,  niti kupiti, niti pretnjama mozes naterati nekoga da te voli. Ja mislim da ga ono podsvesn voli, ali da toga jos nije svesna. Mozda joj svrano treba neki dobar izazov -  da se nesto krupno dogodi ( ne bi volela da Shivov zivot bude ugrozen, ali  mozda bi je to dozvalo pameti !) ili, eto da se pojavi da Anshi  i da joj pokaze koliko je njen Shiv privlacan  drugim  zenama ... Ali, videcemo u kom smeru ce CV da vodi radnju i da nam trenira zivce !!

I ja se slazem da An nijue silovana,ali ste zaboravile da je bila iskoriscavana..svako put kada bi dolazio kuci iz Mumbaja,on bi je seksualno iskoriscavao,jer svi znamo da je voleo Gauri, i ko zna kako se izivljavao nad njom da bi ispunio svoje potrebe,dok se ona rado predavala ne s**teci o cemu je rec ali osecajuci njegovu hladnocu posle samog cina..Evo nekih scena susreta ,zao mi je sto nisam nogla da nadjem onu epizodu gde je An minjusa bila zakacena na njegovu kosulju :

http://youtu.be/AmqtqRW65cI

http://youtu.be/d9QLvDKAGhk

http://youtu.be/YyGQN2fCJhk

A evo kako izgleda zaljubljena Anandi ,cisto poredjenja radi..

http://youtu.be/zFoiQWP8PVc

dadisabihDryasmekerkop93

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 06 January 2013 at 7:45am | IP Logged

Zavisi odakle..ako je sa ovog foruma samo copy-paste..ako nije onda kliknes na sliku koju zelis da postavis,desni taster save as.. i kada je sacuvas na kompu ,samo je odatle postavis gde zelis..

The following 1 member(s) liked the above post:

smeker

Cpbuja

Groupbie

Cpbuja

Posted: 06 January 2013 at 7:45am | IP Logged

Prvo odes na sajt postimage.org

Kliknes na dugme Dodaj fajl(ove) i postavis putanju do slike na kompjuteru. Kliknes na dugme Posalji. Zatim kopiras direktan link koji ti se pojavi

i kad pises post na forumu stisnes dugme Insert Image gore pri vrhu

i tu ubacis direktan link sto si kopirala.

Kliknes na OK i trebalo bi da vidis sliku u svom postu.

kaliopasmekerDaltonikop93

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 06 January 2013 at 8:02am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Zavisi odakle..ako je sa ovog foruma samo copy-paste..ako nije onda kliknes na sliku koju zelis da postavis,desni taster save as.. i kada je sacuvas na kompu ,samo je odatle postavis gde zelis..

Hvala Thumbs Uppokusacu

The following 2 member(s) liked the above post:

dadisabihDaltoni

Post Reply New Post

Go to top