EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5 - Page 12

Created

Last reply

Replies

1160

Views

95217

Users

22

Likes

5818

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Tina013

 
Mene mozete da brisete sa spiska, ja sam vec u Svajcarskoj, docekacu vas ๐Ÿ˜ณ
 
 
 


Opa, eto jos jedan smestaj..Samo da se spakujemo i eto nas..๐Ÿ˜† ๐Ÿ˜† ๐Ÿ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: kop93

Super novost,juhuuu ,sve vas rado primam ๐Ÿค—,ima da slavimo otvorenje radione๐Ÿฅณ,da se ponapijamo,kuvara cu da narucim za nas posto moj Sh kuva katastrofalno ๐Ÿ˜†,jele bismo svaki dan jaja na oko i servulu ๐Ÿคช,to je jedino sto zna skuvati,hahah. ๐Ÿคฃ I dvoglede cu da nam nabavim da vidimo "uvecano"๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†


E Kopice,ali moras da nam nabavis i nekog kuvara koji lici na Shiva,cisto da provezbamo da se ne obrukamo pred Indijskim prijateljima..๐Ÿ˜† Unajmicemo nekoga da nam otkrije u kom je hotelu Shiv,pa cu ja da se zaposlim kao sobarica, Kaba kao kuvarica, ti kao fotograf, Dadi kao novinar,Smekerica kao snimatelj,Serviana kao uciteljica latino plesa,Goca kao madjionicar-zabavljac, Srbija kao tehnicka podrska, a vi ostale birajte..pa kada ga okupiramo sa svih strana,nema gde da bezi,pocepacemo ga ko dete slikovnicu..๐Ÿคฃ ๐Ÿคฃ

Edited by Daltoni - 11 years ago
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni


E Kopice,ali moras da nam nabavis i nekosg kuvara koji lici na Shiva,cisto da provezbamo da se ne obrukamo pred Indijskim prijateljima..๐Ÿ˜† Unajmicemo nekoga da nam otkrije u kom je hotelu Shiv,pa cu ja da se zaposlim kao sobarica, Kaba kao kuvarica, ti kao fotograf, Dadi kao novinar,Smekerica kao snimatelj,Serviana kao uciteljica latino plesa,Goca kao madejionicar-zabavljac, Srbija kao tehnicka podrska, a vi ostale birajte..pa kada ga okupiramo sa svih strana,nema gde da bezi,pocepacemo ga ko dete slikovnicu..๐Ÿคฃ ๐Ÿคฃ

Hahaha...ROFLROFLROFL Joj Dal sva se tresem od smijeha...sve si isplanirala hahaROFL a ako mi pocijepamo Sh sta ce ostati za An ๐Ÿ˜ฒ,ni K od K...a,ROFL.Kuvara cu da nadem u indijskom Shivo slicnom izdanju tako da smanjimo makar intezitet cijepanja originalnog Sh ๐Ÿ˜ƒ da ostane nesto za An inace ce radiona i dalje da ostane muzej...๐Ÿ˜ฒROFL
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni


E Kopice,ali moras da nam nabavis i nekog kuvara koji lici na Shiva,cisto da provezbamo da se ne obrukamo pred Indijskim prijateljima..๐Ÿ˜† Unajmicemo nekoga da nam otkrije u kom je hotelu Shiv,pa cu ja da se zaposlim kao sobarica, Kaba kao kuvarica, ti kao fotograf, Dadi kao novinar,Smekerica kao snimatelj,Serviana kao uciteljica latino plesa,Goca kao madejionicar-zabavljac, Srbija kao tehnicka podrska, a vi ostale birajte..pa kada ga okupiramo sa svih strana,nema gde da bezi,pocepacemo ga ko dete slikovnicu..๐Ÿคฃ ๐Ÿคฃ


Dobro je da ste mi javili na vreme,da uspem da se spakujem๐Ÿ˜ƒi da kupim dobru kameru ๐Ÿคฃda bi mogla da snimam iz svakog ugla ,da slucajno nesto ne promakne.Samo me strah da u toku snimanja ne uletim u kadar๐Ÿคฃ
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Jeste videli na desitv forum interviju An i Sh.An mi nesto mnogo ozbiljna nisam je navikla takvu,pogledajte pa mi recite da li umisljam๐Ÿ˜ƒhttp://tv.desi**fo***.net/index.php?option=com_content&task=view&id=204113&Itemid=109
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: kop93


E Kopice,ali moras da nam nabavis i nekosg kuvara koji lici na Shiva,cisto da provezbamo da se ne obrukamo pred Indijskim prijateljima..๐Ÿ˜† Unajmicemo nekoga da nam otkrije u kom je hotelu Shiv,pa cu ja da se zaposlim kao sobarica, Kaba kao kuvarica, ti kao fotograf, Dadi kao novinar,Smekerica kao snimatelj,Serviana kao uciteljica latino plesa,Goca kao madejionicar-zabavljac, Srbija kao tehnicka podrska, a vi ostale birajte..pa kada ga okupiramo sa svih strana,nema gde da bezi,pocepacemo ga ko dete slikovnicu..๐Ÿคฃ ๐Ÿคฃ

Hahaha...๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ Joj Dal sva se tresem od smijeha...sve si isplanirala haha๐Ÿคฃ a ako mi pocijepamo Sh sta ce ostati za An ๐Ÿ˜ฒ,ni K od K...a,๐Ÿคฃ.Kuvara cu da nadem u indijskom Shivo slicnom izdanju tako da smanjimo makar intezitet cijepanja originalnog Sh ๐Ÿ˜ƒ da ostane nesto za An inace ce radiona i dalje da ostane muzej...๐Ÿ˜ฒ๐Ÿคฃ


E dobra ti je ta ideja za Indijski restoran,tamo u Svici mora da ima neki kuvar koji podseca na Sh i tamo radi,pa to je 2 u 1 ,sve sto nam treba..a za original cemo da se dogovaramo oko termina, ti kao domacin moras da das prednost nama gostima ,napravicemo raspored pa po tome..evo ja cu da se zrtvujem da probijem led kod Shiva..๐Ÿคฃ ๐Ÿคฃ
Edited by Daltoni - 11 years ago
Bambina thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: kop93

Nisi daleko od mene,ja sam u kantonu Basel,skoro susjede ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜† 

 
 
Ja radim na pola puta Zrich- Basel. U Laufenburgu ๐Ÿ˜†  . Citam vas ohohooo, poodavno ๐Ÿ˜†, pocela sam kad mi je bilo dosadno, kad sam imala nocna dezurstva ili vikende na poslu, u zadnje vreme je ucestalo pa vas citam gde i kako stignem ๐Ÿ˜† 
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Samo da opomenem da nesmemo da nadovezujemo vise od 4 komentara jer nije dozvoljeno pravilima foruma..Hvala na razumevanju โค๏ธ
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: shmeker

Jeste videli na desitv forum interviju An i Sh.An mi nesto mnogo ozbiljna nisam je navikla takvu,pogledajte pa mi recite da li umisljam๐Ÿ˜ƒhttp://tv.desi**fo***.net/index.php?option=com_content&task=view&id=204113&Itemid=109



Jeste,izgleda da je i ona bila isfrustrirana scenarijom i mozda sto ne moze vise da se priblizi Shivu ili da je malo vise miluje i ljubi..๐Ÿ˜† ๐Ÿ˜‰
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni



Jeste,izgleda da je i ona bila isfrustrirana scenarijom i mozda sto ne moze vise da se priblizi Shivu ili da je malo vise miluje i ljubi..๐Ÿ˜† ๐Ÿ˜‰


Moguce je๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜‰ videcemo danas sta se to jos desava,jedva cekam epizodu ali sve sa nekom strepnjom da mi se nece svideti to sto vidim๐Ÿ˜•