Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5 - Page 6

Created

Last reply

Replies

1160

Views

95202

Users

22

Likes

5818

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
nemogu sad da promenim profilnu sliku,jel to moze samo jednom dnevno ili sta 😡
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago






Otvaranje Dusa i udvaranje 😊😊😊

Dusa, uglavnom zatvorena u mracne predjele sopstva, svom snagom svoje etericne prirode zeli kontakt sa drugom dusom. Da bi se taj kontakt ostvario potrebno je otvaranje sopstva, bez straha od druge duse koja bi je tom prilikom mogla i povrijediti.

Udvaranje, s druge strane, je pokusaj (najcesce muskarca) da se priblizi zeninom srcu. Odgovor na udvaranje je flert, ali ono sto je zanimljivo je upravo ponasanje tokom samog flerta. U udvaranju se osoba uvijek trudi da prikaze najsarmantniji i najzabavniji dio sebe. Rjedje se desava da pokusava da prikaze sopstvenu snagu intelekta ili sposobnost zaradjivanja. Biti sarmantan znaci pokazati svoju neobavezujucu i bezopasnu stranu licnosti. Biti zabavan znaci navesti drugu osobu na smijeh.

Udvaranje je pokusaj dosezanja duse druge osobe. Pokazivanje svoje bezopasne strane licnosti je ukazivanje drugoj dusi da nece biti povrijedjena ako bude isplovila. Smijeh je siguran put ka dusi, jer Sekundarna licnost u trenu nestaje kada se pojavi iskreni smijeh, onaj iz dubine duse.

U klasicnim pokusajima udvaranja uvijek postoji vrludanje: bice – nece biti, jer osoba ne pokusava direktan prilaz dusi sopstvenom dusom, vec pokusava prilaz rijecima ili laganim dodirima. Sve su to pokusaji koji svakog trenutka mogu biti proglaseni za drskost i zato su najcesce bezuspjesni. Osim situacija kada zena zeli da bude osvojena. Tada nije vazno sta ce muskarac reci ili uraditi.

Prava ljubav se ostvaruje kontaktom dvije duse, ali ne namjernim dodirom. Dovoljno je da se dvoje pogledaju i njihove duse se prepoznaju bez rijeci i bez verbalnog objasnjenja.

Udvaranje je nepotrebno, ali se ponekad pojavi pitanje, kako to da ljudi ne znaju tu jednostavnu istinu. Tragaju za ljubavlju ali nacini njihovog traganja su potpuno pogresni.

Drugo pitanje je: sta je to sto uzrokuje ljubavnu vezu, odnosno zasto je ne uzrokuje kada su svi uslovi vec ispunjeni?😊😊😊


dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker


🤣🤣 AAA    Dalll  


Sh⭐️ bi strefila KAP, a hlace postale tijesne🤣
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Sta mislite An otvara vrata i buket cveca od njenog muzica😳
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Gledajuci An i J🐷 bas sam se rastuzila i nisam odgledala sve😕🤢sreca sem serije imamo nasa vidjenja i komentare.
ONO ZA HLACE mislila sam NA DZEPOVE🤣
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: dadisabih

Gledajuci An i J🐷 bas sam se rastuzila i nisam odgledala sve😕🤢sreca sem serije imamo nasa vidjenja i komentare.
ONO ZA HLACE mislila sam NA DZEPOVE🤣


Znam dadisa 🤣 i ja sam tako shvatila🤣
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

Sta mislite An otvara vrata i buket cveca od njenog muzica😳


Kojeg❓ Bivsi i ne zna sta je cvijece,a od sadasnjeg, mozda i pzze, dostava, da se An ne zamara oko sporeta😉😆jer ona hoce samo da radi,radi,radi, a sve pogresno i na pogresnom mjestu.Bas je neiskusna i isprepadana😕
od romantike slabo cemo mi sta vidjeti😊

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: dadisabih


Kojeg❓ Bivsi i ne zna sta je cvijece,a od sadasnjeg, mozda i pzze, dostava, da se An ne zamara oko sporeta😉😆jer ona hoce samo da radi,radi,radi, a sve pogresno i na pogresnom mjestu.Bas je neiskusna i isprepadana😕
od romantike slabo cemo mi sta vidjeti😊


Mislila sam od sadasnjeg😃ali moze i ovo sto si ti napisala.Negde sam procitala na fb stranici kom ,da je ona uplasena i vrlo svesna njegove blizine,videcemo i ja se nesto posebno ne nadam izgleda da je bolje kad je ljut na nju,ona tad obraca paznju😕
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Ja i ova glumica imamo istu haljinicu 😆,ja sam takvu istu nosila za docek..🤣

http://youtu.be/77fc1HptIC8

Ko posti neka ne gleda 🤣 🤣
Edited by Daltoni - 11 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Ja i ova glumica imamo istu haljinicu 😆,ja sam takvu istu nosila za docek..🤣

http://youtu.be/77fc1HptIC8


Opa 😉 Dal👍🏼