Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5

Post Reply New Post

Page 1 of 148

Page 1
Page   of 148
Page 2 Page 148

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 05 January 2013 at 4:04pm | IP Logged
Prosli topik bio je pun iscekivanja, pun prelepih utisaka ali i razocarenja,  jer iako smo mi odmakli 150 stranica od svadbe, oni nisu odmakli dalje od druge noci posle svadbe...

Dobro dosli u peti topik EX YU druzine Hug

PS  Molim sve forumasice koje citaju postove na ovoj stranici da lajkuju ovde,da vidimo koliko nas trenutno ima...Party

Edited by Daltoni - 06 January 2013 at 3:19pm

The following 22 member(s) liked the above post:

Tamara070031Tatym.magdalenaCpbujaMarijaDjkaliopadoka1709mina92saaskaBambinaGocilijamedenadadisabihalisa112yzyzDryakop93JecaloveanshBikicasmekersladjana333

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

Gocilija

Senior Member

Gocilija

Posted: 05 January 2013 at 11:41pm | IP Logged
Hug Heart Thumbs Up   Hvala Dal !  Sta bi mi bez tebe ! 
Danas nema epizode, sledecu  ce mo gledacemo na  nas pravoslavni Bozic - da vidimo hoce li  nas macan Shiv konacno  da omasti brkove Wink    
Mada cisto sumnjamDay Dreaming   Moraju jos malo da nas masiriaju i muce, dok ne smisle sta ce dalje...

Sad ce An da bezi po kuci, ima da opre zavese, da skuva rucak...   i ko zna sta ce sve da izmisli da treba da uradi - samo  da izbegne radionu !  Izgleda da je  za nju   radiona  muciliste... pravi takvu facu  kad je on dodirne  kao da je Sh neki gadni i ruzni  starkelja... Bas me zanima kakvu ce Shiv da smisli taktiku ...Question Neka mu je Bog u pomoci - samo da mu An ne slomije srce Broken Heart  Ako se on povuce i odustane od  nje, to ce joj biti najvece kazna - moze posle da oblece oko njega koliko hoce, on je nece ni pipnuti... Taj scenario nije nemoguc... post su ovi reseli da nas  muce narednih pola godine..
Ona sada deluje , ne kao uspavana lepotica vec kao zaledjena lepotica -  kao  da je neko zamrzao  sva njena osecanja , verovatno se samo strpljenjem i neznoscu moze otkraviti...Heart ako nas princ bude imao  toliko strpljenja i nerava...Day Dreaming

The following 7 member(s) liked the above post:

dadisabihDryakop93JecaStephismekerDaltoni

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 06 January 2013 at 12:30am | IP Logged
Nadam se da cemo sada ovde pisati lepe stvari.Valjda ce pocetak novog topica doneti i nove i zanimljive preokrete.CV stalno iznenadjuje mozda nas iznenadi pozitivnim ishodom.I ja mislim da je potrebno strpljenje da bi  se An probudila iz tog njenog sveta i dalje mi nije jasno zasto toliki strah.Svaki put kad odgledam novu epizodu uvek imam utisak da se sve vise plasi umesto obrnuto,neznam kako ce on uspeti da je opusti,jedino ako ocekuje od nje da mu stvarno kaze razlog.Bojim se da ne izgubi strpljenje,jer ja biConfused.Sve vise verujem da ce ubaciti asimu da je pravi ljubomornom i ona tad shavti da ga voli,ali to ce nam pokidati zivce,mozda kad Sh vidi da joj smeta asimino ponasanje malo to i namerno radi ne bi li je osvestio.OuchNeznam jedva cekam sutra da vidim ko je na vratima.Shocked

The following 4 member(s) liked the above post:

dadisabihloveanshkop93Daltoni

Gocilija

Senior Member

Gocilija

Posted: 06 January 2013 at 12:54am | IP Logged
Originally posted by shmeker

Nadam se da cemo sada ovde pisati lepe stvari.Valjda ce pocetak novog topica doneti i nove i zanimljive preokrete.CV stalno iznenadjuje mozda nas iznenadi pozitivnim ishodom.I ja mislim da je potrebno strpljenje da bi  se An probudila iz tog njenog sveta i dalje mi nije jasno zasto toliki strah.Svaki put kad odgledam novu epizodu uvek imam utisak da se sve vise plasi umesto obrnuto,neznam kako ce on uspeti da je opusti,jedino ako ocekuje od nje da mu stvarno kaze razlog.Bojim se da ne izgubi strpljenje,jer ja biConfused.Sve vise verujem da ce ubaciti asimu da je pravi ljubomornom i ona tad shavti da ga voli,ali to ce nam pokidati zivce,mozda kad Sh vidi da joj smeta asimino ponasanje malo to i namerno radi ne bi li je osvestio.OuchNeznam jedva cekam sutra da vidim ko je na vratima.Shocked

Ja sam vec negde napisala u komentaru, da se An ponasa kao de je u najmanju ruku dozivela neko silovanje,  pa ima  jako lose iskustvo u tom pogled -  jedino  bi to bilo logicno objasnjenje.  Drugi razlog je da ga ni malo ne voli,  ona se cak ponasa tako kao da joj  se Sh gadi,  jezi se na svaki njegov dodir, kao da je gubav...  Mislim da je to malo preterano, cak i za scene na filmu.  Za takvo ponasanje mora da  postoji neka predistorija-  a, koliko znamo ona je nema.  Volela je Jagija i nije bila silovna, pa sta sad ?   Ne voli Shiva ?  OK, neka onda bude postena (u njenom stilu) prvo prema samoj sebi, pa onda i prema Shivu. Neka mu otvoreno kaze da ga jos nije zavolela, da ga samo simpatise ( ako je i to tacno ?)  i da joj treba vremena. Da ga zamoli za strpljenje i razumevanje. Njega ce to da zaboli, bice povredjen, ali  nista se tu ne moze. Nekoga ili volis ili ga ne volis - tu nema sredine.  Ljubav se ne moze  izmoliti,  niti kupiti, niti pretnjama mozes naterati nekoga da te voli. Ja mislim da ga ono podsvesn voli, ali da toga jos nije svesna. Mozda joj svrano treba neki dobar izazov -  da se nesto krupno dogodi ( ne bi volela da Shivov zivot bude ugrozen, ali  mozda bi je to dozvalo pameti !) ili, eto da se pojavi da Anshi  i da joj pokaze koliko je njen Shiv privlacan  drugim  zenama ... Ali, videcemo u kom smeru ce CV da vodi radnju i da nam trenira zivce !!

The following 6 member(s) liked the above post:

dadisabihJecakop93StephismekerDaltoni

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 06 January 2013 at 2:15am | IP Logged
Ne bih volela da ga povredi,ali to ce uciniti sigurno ovim njenim ponasanjem.Bas mi ide na zivce,sve mogu da razumem i njen bol i patnju kroz koju je prosla,ali pruza ti se druga prilika da budes srecna a ti se traumiras na dodir.Stvarno mora da postoji dobar razlog za to a videcemo sta ce CV da smisli,sto kaze gocili nije bila silovana pa da ima toliko straha od prve bracne noci.I nije neiskuna da nezna sta je to.Ona stvarno dobro glumi jer kad je vidim u ovim scenam sad pomislim da se stvarno mnogo plasi,a on izgubice strpljenje sigurno.AngryAngry

The following 4 member(s) liked the above post:

Gocilijadadisabihkop93Daltoni

Jeca

IF-Rockerz

Jeca

Posted: 06 January 2013 at 3:02am | IP Logged
Prelepa slika Heart

The following 8 member(s) liked the above post:

Gocilijakaliopadoka1709dadisabihkop93DaltonismekerServiana

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 06 January 2013 at 3:40am | IP Logged

Nowdays when I come to this forum there  are to many post who are bashing Anandi and Shiv…. Regularly I saw a 2-3 post in same topic it felt irritating some time. Some who is defending Shiv  said he is marry a girl whom he Love madly his action is justified and Anandi should respond to his Love talk to him regarding her fear etc…. And who is defending Anandi said she had a past due to which her fear is justified and Shiv should gave her time etc….

According to me nobody wrong in this situation becoz both state of mind is different  regarding this marriage. For Shiv it is his First Marriage for whom he love wholeheartedly show his Love to her by coming close to her. He is not despo but a normal human being who has a feeling for his ladylove which he wanted to show and he also understand that she is happy with him but have some fear regarding this marriage. He wanted to know from her what is her Fear. If all talk is started by him what is about Anandi he wants that she should tell him about her fear and open up in this relationship……

As for Anandi it is her second marriage. Her first marriage is happened when she doesn't understand the meaning of love how can she understand the meaning of marriage….. but tried to understand the meaning of marriage when she become adult and tried to do everything to make her life partner happy…. But what happened to her whom she love the most leave her for another women….. and destroy her confidence, self-esteem, love everything. After that she stand up and doing things to make other happy…. For her she forget about herself becoz due to Jagiya she think that she is not able to gave love to anybody nobody will love her …. 7 years she is away form men love and his touch how she immediately responded Shiv touch and his love after marriage….. becoz now she know the meaning of marriage and understand what commitment taken in marriage…. She have a fear that she will be able to match up the expectation of Shiv and gave him what he wanted to her….. Give her time to understand Shiv and openup with him…

Before marriage he is her friend whom she share everything but after marriage he is husband…. She forget about her friend but only remember a husband…. And since childhood she taught that husband is superior and you have to do what he wanted and make him happy always fulfill all his desires happily or unhappily…..

Its so easy to find a fault in some one but understand some fear, pain, sorrow, is very difficult … Im shocked when some people write a comment that Anandi deserve that Jagiya left her becoz she never make happy some one, she shows some nakhara, but nobody see her pain, guilt, she know what is she doing to Shiv is not correct but due to her fear she did wrong things…… Why people simply cant understand that all people is not same and its not about city or village its about human nature some people share everything without any fear and some people have have problem to share their feeling to others….. Some time people talk like a immature people and show how they insensitive toward other feeling…… In this track show when  two mature people get married then how they will adjust and understand each other, In any relationship nobody in perfect sometime men strong and women weak and vice versa. In rail track Shiv become weak then charge taken by Anandi and after marriage due to her past experience Anandi become weak and now charge is taken by Shiv to boost her confidence and showing his love for her feel her special ….. then any relation will work…. But here people not see this kind of thing only want romance and find out fault in others behaviors but fail to see the depth  of the track how we have work on relationship….. I don't regret if people also find a fault in this post I and arguing about its perfectly fine for … 

Sorry for the long post...

evo neko je dao analizu anandinog ponasanja i logicno je,sad kad sam procitala malo drugacije mislim ali samo maloBig smile

The following 3 member(s) liked the above post:

dadisabihloveanshDaltoni

dadisabih

Goldie

dadisabih

Posted: 06 January 2013 at 4:14am | IP Logged

HeartHeartHeart

Nocna saputanja

Pricat cemo o vlakovima ceznji,
dugim prugama
sto vode u avanture i sjecanja.
Pricat cemo i o mirisu ljubavi