Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 (Page 12)

Post Reply New Post

Page 12 of 142

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 19 December 2012 at 6:22am | IP Logged
Originally posted by shmeker

Originally posted by kabakaba4

Hej Daaal! Gde si se izgubila? Dosla nam neka nova cura LOLShocked
Lepa je i ta slikica.

BTW, sinoc sam pogledala pocetak one serije i vidim da nije za gledanje.
Videla sam da je selo siromasno, ali imaju jednu bogatu porodicu u kojoj ima jedna "dadisa" koja vodi glavnu rec, imaju i jednu "Anandi"- socijalnog radnika koja je neustrasiva i brani zenu od muza koji je tuce po ulici, doktor i "klinika" su tu...
Vidim da je "dadisa" sva srecna sto je ona sama ziva, a devojcica koja se rodila u kuci moze da jede i staklo, nema za nju samilosti AngryAngryDead, uf, uf!
GROZNO!

Kazu da je serija napravljena da bi se na taj nacin borili protiv ubistva devojcica.
Nadajmo se da su uspeli, ali je verovatno stalno napeto u seriji i hvala im lepo!Cry

Nije za gledanje,previse surovo ipak sam vise za romantiku Big smile

Hej,
Sta sam ti rekla za seriju..Valjda je cilj da se opustis posle serije sa osmehom na licu, a ne da posle ne mozes da spavas..ali mozda neko i to voli..
Jeste,dosla vam nova ja..LOLPromenila sam boju kose,sta cu,sve mi je farba izgorela, ako se neka od vas farba u plavo nemoj da koristi Stillovu "plavi led" jer ce ostati bez kose..LOL Ja tako zavrsila ,pa sam skratila kosu za 15 cm i sada mi je do ramena Ouchali me podmladjuje..LOL

Edited by Daltoni - 19 December 2012 at 6:23am

The following 4 member(s) liked the above post:

kabakaba4dadisabihloveanshsmeker

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 (Page 12)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 19 December 2012 at 6:27am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Lepa je i ta slikica.

Videla sam da je selo siromasno, ali imaju jednu bogatu porodicu u kojoj ima jedna "dadisa" koja vodi glavnu rec, imaju i jednu "Anandi"- socijalnog radnika koja je neustrasiva i brani zenu od muza koji je tuce po ulici, doktor i "klinika" su tu...
Vidim da je "dadisa" sva srecna sto je ona sama ziva, a devojcica koja se rodila u kuci moze da jede i staklo, nema za nju samilosti AngryAngryDead, uf, uf!
GROZNO!

Kazu da je serija napravljena da bi se na taj nacin borili protiv ubistva devojcica.
Nadajmo se da su uspeli, ali je verovatno stalno napeto u seriji i hvala im lepo!Cry

Hej,
Sta sam ti rekla za seriju..Valjda je cilj da se opustis posle serije sa osmehom na licu, a ne da posle ne mozes da spavas..ali mozda neko i to voli..

Zato je bolje da mi gledamo ove nase golubcice i sta ce se desiti i dal dali ce se skoro desiti RADIONA Embarrassed nekako mi vies prijaROFL

The following 3 member(s) liked the above post:

dadisabihloveanshDaltoni

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 19 December 2012 at 6:28am | IP Logged

Originally posted by Daltoni

Lepa je i ta slikica.

GROZNO!

Hej,

Zato je bolje da mi gledamo ove nase golubcice i sta ce se desiti i dal dali ce se skoro desiti RADIONA Embarrassed nekako mi vies prijaROFL

Mudro zboris, ima sve da budemo nasmejane posle toga..a i Sh je izjavio da ce zivot u braku da im bude kao da je medeni mesec svaki dan..ShockedLOLWink

Edited by Daltoni - 19 December 2012 at 6:27am

kabakaba4dadisabihsmeker

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 19 December 2012 at 6:34am | IP Logged

The following 8 member(s) liked the above post:

doka1709medenakabakaba4kaliopadadisabihloveanshBikicasmeker

medena

Goldie

medena

Posted: 19 December 2012 at 6:51am | IP Logged
Caos ,svima tek se sada javljam jer sam ja sinoc bila na slavi kod mog brata.Pogledala sam epizodu  i ANSH su bili prelpi i svidela mi se epizoda.SmileHug

dadisabihsmekerDaltoni

dadisabih

Goldie

dadisabih

Posted: 19 December 2012 at 6:54am | IP Logged

"Kako da ti kazem da me omamljuje i najmanja s**tnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela jos zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjecanje, a sada je to tek zudno iscekivanje." Honor de Balzac

The following 7 member(s) liked the above post:

doka1709alisa112kaliopaloveanshsmekerDaltoniBikica

dadisabih

Goldie

dadisabih

Posted: 19 December 2012 at 7:01am | IP Logged
U poslednje vrijeme opet su AnSh zajedno kada je intervju, i to kako je pocelo vjencanje, a nisu ih prikazivali zejedno jos od onih scena kada joj je poklonio windcime i kad su pokisli. Ma dobro smo mi procijenile da tu ima i u stvarnom zivotu "hemije"SmileClap a godine, sta znace godine dok ne nacnes 60LOLLOLLOL

The following 4 member(s) liked the above post:

kabakaba4loveanshsmekerDaltoni

kabakaba4

Goldie

kabakaba4

Posted: 19 December 2012 at 7:02am | IP Logged
Originally posted by medena

Caos ,svima tek se sada javljam jer sam ja sinoc bila na slavi kod mog brata.Pogledala sam epizodu  i ANSH su bili prelpi i svidela mi se epizoda.SmileHug

E cao medena, pronasla si nas ovde, dobro je!   Hug

Drustvo, medena nam je nova drugarica.Bila je zalutala na nase pterhodne stranice i tamo se pretstavila, ali sam je ja uputila ovamo. Samo da znate da je nova i da hoce da nam se pridruzi.

Edited by kabakaba4 - 19 December 2012 at 7:06am

loveanshsmekerDaltoni

Post Reply New Post

Go to top