Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 (Page 117)

Post Reply New Post

Page 117 of 142

Jeca

IF-Dazzler

Jeca

Posted: 02 January 2013 at 3:28pm | IP Logged
Originally posted by Serviana

Originally posted by Jeca1997

Ja sam danas odlepila totalno ne toliko zbog razvlacenja jer nesto od toga poput B i G usvajanje devojcice je isto jako vazno,

Poludela sam sto nam CVs vredjaju inteligenciju. Mislim iznenadjeni pogledi Shekharovih kroz 2 precapa da bi na kraju bilo jedno veliko nista! I mi sad to treba da progutamo. Kroz moju interakciju sa indijkama shvatila sam vaznost mnogih delova BV kojima ranije nisam istu pridavala. Ali sto je previse , previse je!!

Da,bar da je skinula veo,ovako nista Confused

Ma meni nije toliko ni da li je skinula veo ili ne. Vec sto oni tu prikazuju Shekharove iznenadjene. CIME???

E da samo da dodam da ja mislim da se ona njega ni ne boji, ni ne gadi ni bilo sta slicno inace ne bi mogla tako komotno da zaspe sa njim u sobi ono prvo vece.

Ma,to su uradili samo da bi mi mislili da je NESTO,a ono NISTA Dead

The following 4 member(s) liked the above post:

dadisabihServianasmekerDaltoni

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 (Page 117)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

Bikica

IF-Sizzlerz

Bikica

Posted: 02 January 2013 at 3:49pm | IP Logged

Ja sam danas odlepila totalno ne toliko zbog razvlacenja jer nesto od toga poput B i G usvajanje devojcice je isto jako vazno,

Poludela sam sto nam CVs vredjaju inteligenciju. Mislim iznenadjeni pogledi Shekharovih kroz 2 precapa da bi na kraju bilo jedno veliko nista! I mi sad to treba da progutamo. Kroz moju interakciju sa indijkama shvatila sam vaznost mnogih delova BV kojima ranije nisam istu pridavala. Ali sto je previse , previse je!!

Ma meni nije toliko ni da li je skinula veo ili ne. Vec sto oni tu prikazuju Shekharove iznenadjene. CIME???

E da samo da dodam da ja mislim da se ona njega ni ne boji, ni ne gadi ni bilo sta slicno inace ne bi mogla tako komotno da zaspe sa njim u sobi ono prvo vece.
Jasnice,slazem se upotpunosti sa tobom u vezi odnosa An i Sh,ona njega postuje to zna,a da ga voli ona to jos ne zna,to treba sama da otkrije,ja u njenim ocima vidim ljubav prema njemu,a i mali strah bliskosti sa njim..jer odavno nije bila sa muskarcem  i naravno da joj nije svejedno,ustvari BV to tako namerno radi odugovlaci da bi nas sto vise uvukli u to ,kad ce ona i sta ce uraditi ..inace ne bi mozda po njima bilo zanimljivo da sve to odmah prikazu s'obzirom koja je prica bila iza nje ,njene proslosti..ne bi ni bilo logicno po meni da se sve odmah otkrije a to sto mi sa nestrpljenjem cekamo..to se nas ne pita..mada bi ja volela da bar malo to ubrzaju...

Edited by Bikica - 02 January 2013 at 4:59pm

The following 5 member(s) liked the above post:

dadisabihloveanshServianasmekerDaltoni

Serviana

IF-Sizzlerz

Serviana

Posted: 02 January 2013 at 4:09pm | IP Logged
Originally posted by Bikica

Jasnice,slazem se upotpunosti sa tobom u vezi odnosa An i Sh,ona njega postuje to zna,a da ga voli ona to jos ne zna,to treba sama da otkrije,ja u njenim ocima vidim ljubav prema njemu,a i mali strah bliskosti sa njim..jer odavno nije bila sa muskarcem  i naravno da joj nije svejedno,ustvari Cv to tako namerno radi odugovlaci da bi nas sto vise uvukli u to ,kad ce ona i sta ce uraditi ..inace ne bi mozda po njima bilo zanimljivo da sve to odmah prikazu s'obzirom koja je prica bila iza nje ,njene proslost..ne bi ni bilo logicno po meni da se sve odmah otkrije a to sto mi sa nestrpljenjem cekamo..to se nas ne pita..mada bi ja volela da bar malo to ubrzaju...

Eto skroz se slazem s tobom. Samo strpljenja, ja mislim da kad dodje do njihove prve bracne noci da ce ceo ovaj forum da hiperventilira i popada u nesvest. ROFL

Kad sam gledala ovu dodelu nagrada GPA, pa kad je bilo to za najbolji par i prikazali su sva cetiri nominovana para bez konkurencije Ansh imaju neku hemiju a nekako su i najblize sedeli jedno drugome. Definitivno zasluzeno!

The following 6 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihloveanshBikicasmekerDaltoni

medena

Senior Member

medena

Posted: 02 January 2013 at 7:02pm | IP Logged

Neznam zasto ali ja misilm da ce CV da napravi An ljubomornom da ce tako ona da pokaze svoja osecanja prema SH koje ona oseca ali jos nije shavtila koliko su velika njena osecanja.HeartEmbarrassedHeart

The following 3 member(s) liked the above post:

dadisabihsmekerDaltoni

Drya

IF-Dazzler

Drya

Posted: 02 January 2013 at 7:08pm | IP Logged

Originally posted by Daltoni

[
Clap Clap Svadba je bila 12.decenbra, kod nas vec 2. januar a kod njih jos uvek nije proslo ni 2 dana od svadbe...Dead

Zezaju se ove moje indijke da ce pre ova cerka sto ce da usvoje Basant i Gena da se uda nego sto ce Ansh da imaju svoju prvu bracnu nocROFL

ROFLMa i Jag ce pre da prevrne ovu novu dok ce An i dalje da tvrdi pazar.LOL

The following 5 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihServianasmekerDaltoni

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 02 January 2013 at 11:08pm | IP Logged
Biki scenario jednog dela AnSh u buducnosti.

Mesto desavanja:Jaistar-Dom AnSh

Vece...mukla tisina...An sama...vecera ceka nas stolu koju je predhodno sa ljubavlju pripremila za svog dragog muzica,nestrpljivo cekajuci...ide..ruke se znoje...pita se u sebi sto ga nema,jeza je hvata...uf da se nije nesto desilo...Boze..pa on uvek dodje na vreme sa posla..ide ka prozoru..proviruje...nista...pusta  ulica...nigde nikog...jedino blagi odsjaj zvezda...koji razbija tamu..
Dok nervozno nastavlja se setkati po kuci...zacuje zvono...govoreci sama sebi naglas:Boze samo da je on...
Otvorivsi vrata...ugleda ljubav svog zivota ,jedinu  istinsku ljubav za koju zna...njenog muzica Sh...
Suze joj krenuse niz obraze,blago jecajuci  rece mu:ljubavi moja...stigao si...
Sh ulazeci u njihov topli dom,sa izrazom iznenadjenja na svom licu,
gledajuci  u svoju dragu  rece:da stigao sam  mila,dok su mu njene reci ozvonjavale: ljubavi moja...ljubavi moja...sam sebi ne verujuci sta je upravo cuo od svoje zene...od ljubavi svoje..jedine zene koju je od kako je upoznao..voleo i voli...
Sh blagim tonom rece:Srce ja idem se tusirati...pa cemo zajedno vecerati,
An:dobro ljubavi,pripremila sam ti sve ,cekacu te..
Dok se tusirao...i dalje su mu odzvonjavale njene reci:ljubavi moja...i dalje ne verujuci sta je cuo i to dva puta zaredom...pita se jeli ovo san ili je java...sta se desava..da nisam prolupao...sa obzirom na danasnji tezak dan na poslu...ma ne nije to ona izgovorila...ja sam samo umoran pa mi se to cini..ili to zelim da cujem od svoje zene...da verovatno je to u pitanju..nije ona bila takva...nije izrazavala svoja osecanja ka meni..da upravo to...nemoguce..ovo je ipak samo sa...
Posto je zavrsio sa tusiranjem,oblacenem,onako zamisljen seda za veceru...dok An..sipa u zajednicki tanjir...razne djakonije...a kao slatkis tu je naravno neizbjezna halva koju njen dragi Sh obozava...An..pocinje da ga hrani ..on zbunjen..zine jedan zalogaj..drugi.treci  i tako redom,stade uze njenu ruku i rece:draga pa ti nista nisi jela...sad cu ja tebe da hranim..i tako i bilo..
dok je An sklanjala sa stola..i zavrsavajuci u kuhinji..Sh je vec otisao u njihovu spavacu sobu koju je ona   predhodno sredila...prigusena svetlost...u bojama ljubavi...latice ruza po celom bracnom lezaju...ali on od umora nije video odnosno primetio..romantiku koja odise u toj prostoriji..video je samo krevet...oci su mu se sklapale...telo podrhtavalo od umora..da je odmah legao...Odmah potom An ulazi u sobu..videvsi ga na krevetu sa poluzatvorenim kapcima...rece:Dragi...jesi li dobro...sta je bilo, nisam te ni pitala ljubavi...on onako kao u polusnu ..rece:umoran sam srce..imao sam naporan dan...a ona stidljivo rece:ljubavi htela sam ti nesto reci...mozes li sacekati samo da se presvucem..On se osmehnu i rece...vaz draga sacekacu...
Na njegovo iznenenadjenje An njegova ljubav se poce presvlaciti ispred njega...ne nemoguce..nikad to nije radila..uvek je bezala krijuci se da je nebi video u samo u rublju...pitajuci se opet po ko zna koji put veceras :Boze jeli ja to jos uvek sanjam...trljajuci oci...ne veruje...uf pa ja isto vidim..ona se presvlaci..da moja ljubav se presvlaci ispred mene...nemoguce...tako da se  i sam rasani..gledajuci oko sebe po krevetu razasute latice ruza...sta je sad ovo..odakle sad pa latice..ruza..pogleda..u priguseno svetlo..uf...opet sanjam..Boze sta se desava sa mnom...jesam li ja tako umoran  pa mi se pricinjava ili sta...njegovo razmisljanje prekida njezi ton njegove zene :ljubavi gotova sam..iduci ka krevetu..i leze tik do njega...govoreci:znas ljubavi moja...on  zatecen opet cuje :ljubavi moja...ona nastavlja.odavno sam ti htela ovo reci...nego me je bilo strah od mojih vlastitih osecanja..sa kojima se celo moje unutrasnje bice borilo...trebalo mi je vremena da shvatim..da ja zapravo prema tebi ne gajim samo postovanje,tvoju dobrotu,tvoju licnost ljubavi...nego ljubavi ,shvatila sam da te VOLIM...da te ludo volim..trebalo je vremena...znam ..bio si nestrpljiv...cekao si..postovao me ,moju licnost...moj bol...ali LJUBAVI moja...ni sama ne zanm od kad sam te zavolela...samo mi je bilo potrebno vreme...da izrazim sta zapravo mislim,osecam..Nezno prislonivsi svoju glavu na njegove grudi rece:dragi moj,ljubavi moja..moja jedina istinska,ovakvu ljubav nisam osetila ni prema kome...poljubivsi ga u grudi..i zastade..pitajuci ga:sta je bilo,zasto cutis svo vreme..nezno podigavsi glavu,gledaju ci ga u oci,u takvoj blizini..gde samo ih razdvaja deo mali da se njihove usne spoje..Sh..rece:O boze mislio sam da je samo san..kad sam na vratima cuo prvi put tvoje reci:ljubavi moja,bio sam blago sokiran...sve mi ovo deluje nestvarno..ali ne ti si tu tik uz mene..cujem te..osetim tvoj miris,tvoju toplinu..:o ljubavi moja toliko sam cekao na ovaj trenutak..zamisljao sam..patio po malo u sebi  postavljajuci svakorazna pitanja..hoces li me ikada zavoleti...o da ljubavi...zeljno sam iscekivao ovaj trenutak...i u tom momentu ona prinese svoje usne na njegove ,stapajuci se svim svojim culima u jedno..svojim telima...svim svojim bicem i srcom...u jedno..i tako do duboko u noc...dok latice ruza letele na sve strane...a priguseno svetlo se stapalo sa odsjajem zvezda...njihovih zvezda u ovoj noci.   Bikica

P.S.Nadam se da ce se svideti ovaj sastav..pisan ne smisljeno..onako na blef..ne zameri na pojedinim stamparstim  i ponekim greskama...nadam se da ce sledeci biti bolji...ipak je ovo samo jedno otkrice...

Ovo je od biki ostavila nam pre nego sto je posla na putBig smile

The following 6 member(s) liked the above post:

medenadadisabihDryaloveanshServianaDaltoni

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 02 January 2013 at 11:12pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Puno cura sa foruma se zalilo na Sh ponasanje i kako je naglo promenio karakter,kako je ocajnik i paljevina...epa posle ovih nekoliko filera,trazice one i da vide An i Sh u istom kadru,a kamo li u istoj sobi..sada kada CV pocnu novu pricu,ima do sledece Nove godine da razvlace..Nije mi jos jedna stvar jasna: u danasnjoj epi kada je An silazila niz stepenice,onako trijumfalno i puna sebe, zastala je i pogledala  valjda u Sh,a on ispustio uzdah odusevljenja, cemu ti pogledi ako se onoliko plasi od njegove blizine..???Shocked ConfusedIli je mozda pogledala u PT..?? Da li se Sh razocarao kada je shvatio da se An onako obukla zbog PT a ne zbog njega..?? On je po onome sto prikazuju poslednja rupa na svirali za An, briga je za njegova osecanja,za to gde ce da prespava, nikada mu nista nije poklonila iako je primila puno poklona od njega, nikada ga namerno nije ni dodirnula,bas kao da se gadi od njega a od same pomisli na bliskost sa njim sva se unervozi i pozeli da pobegne..Neko je pre nekoliko dana pametno rekao kako je An samo zelela da ispuni majcinu zelju a sada samo gleda kako da se otkaci od Sh ,u fazonu,posluzio si svrsi,sada me vise ne smaraj,ja sam se udala da budem domacica a ne da se j..LOL

Sve vise verujem u ovo sto si napisala,a tako i deluje.Stalno mu se nesto smeska ,GLEDA GA PA OCE NESTO ,PA NECE NISTA,ja mislim da on treba da nastavi da se ponasa navalentno inace nistaConfused

The following 3 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihDaltoni

smeker

IF-Sizzlerz

smeker

Posted: 02 January 2013 at 11:16pm | IP Logged

I ja sam ocekivala nesto mnogo bolje,npr. da bude obucena u one srije sto reklamira i da nema maramu a oni nistameni je skoro ista,nesto slicno je bila obucena za njegov rodjendan tako daje to vec vidjeno nista novoShocked

The following 4 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihServianaDaltoni

Post Reply New Post

Go to top