Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 (Page 116)

Post Reply New Post

Page 116 of 142

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 02 January 2013 at 2:20pm | IP Logged
Za 7 meseci od kako je Sh usao u seriju ,njihova romansa je znatno napredovala,evo i dokaza:

Sada An ,moze da uzme Sh maramicu da obrise suze ROFL ROFL

Edited by Daltoni - 02 January 2013 at 2:53pm

The following 6 member(s) liked the above post:

mammiaCpbujadadisabihloveanshBikicasmeker

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 (Page 116)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

mammia

Newbie

mammia

Posted: 02 January 2013 at 2:32pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Za 6 meseci od kako je Sh usao u seriju ,njihova romansa je znatno napredovala,evo i dokaza:

Sada An ,moze da uzme Sh maramicu da obrise suze ROFL ROFL

ROFL
Ovo je dobro!

The following 4 member(s) liked the above post:

doka1709dadisabihsmekerDaltoni

Serviana

IF-Stunnerz

Serviana

Posted: 02 January 2013 at 3:04pm | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Puno cura sa foruma se zalilo na Sh ponasanje i kako je naglo promenio karakter,kako je ocajnik i paljevina...epa posle ovih nekoliko filera,trazice one i da vide An i Sh u istom kadru,a kamo li u istoj sobi..sada kada CV pocnu novu pricu,ima do sledece Nove godine da razvlace..Nije mi jos jedna stvar jasna: u danasnjoj epi kada je An silazila niz stepenice,onako trijumfalno i puna sebe, zastala je i pogledala  valjda u Sh,a on ispustio uzdah odusevljenja, cemu ti pogledi ako se onoliko plasi od njegove blizine..???Shocked ConfusedIli je mozda pogledala u PT..?? Da li se Sh razocarao kada je shvatio da se An onako obukla zbog PT a ne zbog njega..?? On je po onome sto prikazuju poslednja rupa na svirali za An, briga je za njegova osecanja,za to gde ce da prespava, nikada mu nista nije poklonila iako je primila puno poklona od njega, nikada ga namerno nije ni dodirnula,bas kao da se gadi od njega a od same pomisli na bliskost sa njim sva se unervozi i pozeli da pobegne..Neko je pre nekoliko dana pametno rekao kako je An samo zelela da ispuni majcinu zelju a sada samo gleda kako da se otkaci od Sh ,u fazonu,posluzio si svrsi,sada me vise ne smaraj,ja sam se udala da budem domacica a ne da se j..LOL

Postoje razna misljenja na forumu, ali svi se slazu da ona oseca nesto za njega. Problem je sto je ona emotivni invalid da tako kazem. Ona poznaje samo ona osecanja koja je imala u kuci Singhovih i sa J. Ona ne zna da to moze bolje i jace i iskrenije i zrelije. Ona se boji da nece moci da voli kao sto je volela. Jos uvek nije spremna za fizicku bliskost. Neki misle da je to zato sto nakon sto se predala J , ona ga je izgubila i da bi to moglo da joj se ponovi. 

Razlika izmedju A i Sh ovde je sto ona ima proslost koja je nesumnjivo ostavila traga na njoj. On treba i verujem da hoce da joj pokaze da moze i bolje.

Ja se nadam da se CV nece vise zezati sa Sh likom i da ce on shvatiti kako se ona oseca, da ce biti strpljiv i da ce cekati. BV je tu da salje socijalne poruke a u Indiji su jos jako zastupljeni dogovreni brakovi. Vise nego sto i zamisljamo, pa je ovaj segment vazan da bi muskarci razumeli zene i da bi se zene izborile za svoje pravo.

Pa i glumica sto glumi Gauri se udala pre neki dan, dogovoreni brak. Ko bi rekao...znaci nije ona iz nekog sela ili zabiti. Tako da se da shvatiti koliko je to jos rasprostranjeno.

The following 5 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihloveanshBikicaDaltoni

Serviana

IF-Stunnerz

Serviana

Posted: 02 January 2013 at 3:06pm | IP Logged
Ja sam danas odlepila totalno ne toliko zbog razvlacenja jer nesto od toga poput B i G usvajanje devojcice je isto jako vazno,

Poludela sam sto nam CVs vredjaju inteligenciju. Mislim iznenadjeni pogledi Shekharovih kroz 2 precapa da bi na kraju bilo jedno veliko nista! I mi sad to treba da progutamo. Kroz moju interakciju sa indijkama shvatila sam vaznost mnogih delova BV kojima ranije nisam istu pridavala. Ali sto je previse , previse je!!

CpbujadadisabihJecasmekerDaltoni

dadisabih

Goldie

dadisabih

Posted: 02 January 2013 at 3:06pm | IP Logged

Stidljivost je karakteristika licnosti. Kao sto postoje nervozne, apaticne ili dinamicne osobe, tako postoje i stidljive. Kada je stidljivost jedna od dominantnih karakteristika licnosti izrazen je rizik od socijalne izolacije, teskoce u uspostavljanju odnosa sa suprotnim polom, ili teskoce u postizanju adekvatnog profesionalnog statusa; a usled svega navedenog i frustracija koja osobu samo jos vise sputava u dostizanju zeljenih ciljeva, u ovom slucaju PTSANCHI, puna kuca familije, telefonski poziv, pa poziv na dorucak, I to An morala otvoriti vrata.Ne sjecam se gdje ShStar bio kad je Ira kucala na vrata.A TEK STAKLENA VRATA SPAVACE SOBE. E ne znam ko bi se tu i ljubio a kamo li sexao.LOL

An ceka a ShStaroklijeva, ama da nije CV tako izrezirao, nagledali bi se mi romanticnih scenaLOLLOLLOL

u zraku lebdi njihova zudnjaHeartDal, An se obukla i za ShStaru onaj prozirni sari prve noci, a ShStarje ususkao da se ne prehladiLOLLOLLOL

CpbujaloveanshBikicasmekerDaltoni

Jeca

IF-Rockerz

Jeca

Posted: 02 January 2013 at 3:09pm | IP Logged
Originally posted by Serviana

Ja sam danas odlepila totalno ne toliko zbog razvlacenja jer nesto od toga poput B i G usvajanje devojcice je isto jako vazno,

Poludela sam sto nam CVs vredjaju inteligenciju. Mislim iznenadjeni pogledi Shekharovih kroz 2 precapa da bi na kraju bilo jedno veliko nista! I mi sad to treba da progutamo. Kroz moju interakciju sa indijkama shvatila sam vaznost mnogih delova BV kojima ranije nisam istu pridavala. Ali sto je previse , previse je!!

Da,bar da je skinula veo,ovako nista Confused

dadisabihsmekerDaltoniServiana

Serviana

IF-Stunnerz

Serviana

Posted: 02 January 2013 at 3:10pm | IP Logged
I da ne zaboravim : dve jos stvari danas:

1) Video sa nekog nastupa Sidyushe ali odvojeno kod nekog Milan Singh ..bio je i Shashank ali je zaista glupost i nije ni vredno gledanja. Bolje za vas.

2) GLupi clanak od poverljivog izvora o tome kako je Sid nadmen na snimanjima , neodgovoran , kasni, nepostuje itd. Sid je to naravno negirao i ja mu skroz verujem. Mislim covek koji sa scene dok prima nagradu poziva ceo tim da se popne sa njima, zahvaljuje svim i prepoznaje njihov trud i napor.
Mislim sve ostalo bi mogla da poverujem ali ovo ne.
Ovde je link:
http://www.tellychakkar.com/news/siddharth-shukla-rubbishes-claims-him-acting-pricey-and-throwing-around-weight-sets-balika

Naravno njemu sad raste popularnost i uspeh i bice ovoga sve vise i vise. Kao sto se desava sa Pratyushom.

dadisabihloveanshBikicaDaltoni

Serviana

IF-Stunnerz

Serviana

Posted: 02 January 2013 at 3:13pm | IP Logged
Originally posted by Jeca1997

Originally posted by Serviana

Da,bar da je skinula veo,ovako nista Confused

Ma meni nije toliko ni da li je skinula veo ili ne. Vec sto oni tu prikazuju Shekharove iznenadjene. CIME???

E da samo da dodam da ja mislim da se ona njega ni ne boji, ni ne gadi ni bilo sta slicno inace ne bi mogla tako komotno da zaspe sa njim u sobi ono prvo vece.

The following 6 member(s) liked the above post:

CpbujadadisabihJecaBikicasmekerDaltoni

Post Reply New Post

Go to top