EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 92

Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Puno cura sa foruma se zalilo na Sh ponasanje i kako je naglo promenio karakter,kako je ocajnik i paljevina...epa posle ovih nekoliko filera,trazice one i da vide An i Sh u istom kadru,a kamo li u istoj sobi..sada kada CV pocnu novu pricu,ima do sledece Nove godine da razvlace..Nije mi jos jedna stvar jasna: u danasnjoj epi kada je An silazila niz stepenice,onako trijumfalno i puna sebe, zastala je i pogledala  valjda u Sh,a on ispustio uzdah odusevljenja, cemu ti pogledi ako se onoliko plasi od njegove blizine..???😲 😕Ili je mozda pogledala u PT..?? Da li se Sh razocarao kada je shvatio da se An onako obukla zbog PT a ne zbog njega..?? On je po onome sto prikazuju poslednja rupa na svirali za An, briga je za njegova osecanja,za to gde ce da prespava, nikada mu nista nije poklonila iako je primila puno poklona od njega, nikada ga namerno nije ni dodirnula,bas kao da se gadi od njega a od same pomisli na bliskost sa njim sva se unervozi i pozeli da pobegne..Neko je pre nekoliko dana pametno rekao kako je An samo zelela da ispuni majcinu zelju a sada samo gleda kako da se otkaci od Sh ,u fazonu,posluzio si svrsi,sada me vise ne smaraj,ja sam se udala da budem domacica a ne da se j..😆

Postoje razna misljenja na forumu, ali svi se slazu da ona oseca nesto za njega. Problem je sto je ona emotivni invalid da tako kazem. Ona poznaje samo ona osecanja koja je imala u kuci Singhovih i sa J. Ona ne zna da to moze bolje i jace i iskrenije i zrelije. Ona se boji da nece moci da voli kao sto je volela. Jos uvek nije spremna za fizicku bliskost. Neki misle da je to zato sto nakon sto se predala J , ona ga je izgubila i da bi to moglo da joj se ponovi. 

Razlika izmedju A i Sh ovde je sto ona ima proslost koja je nesumnjivo ostavila traga na njoj. On treba i verujem da hoce da joj pokaze da moze i bolje.

Ja se nadam da se CV nece vise zezati sa Sh likom i da ce on shvatiti kako se ona oseca, da ce biti strpljiv i da ce cekati. BV je tu da salje socijalne poruke a u Indiji su jos jako zastupljeni dogovreni brakovi. Vise nego sto i zamisljamo, pa je ovaj segment vazan da bi muskarci razumeli zene i da bi se zene izborile za svoje pravo.

Pa i glumica sto glumi Gauri se udala pre neki dan, dogovoreni brak. Ko bi rekao...znaci nije ona iz nekog sela ili zabiti. Tako da se da shvatiti koliko je to jos rasprostranjeno.
Posted: 11 years ago
Ja sam danas odlepila totalno ne toliko zbog razvlacenja jer nesto od toga poput B i G usvajanje devojcice je isto jako vazno,

Poludela sam sto nam CVs vredjaju inteligenciju. Mislim iznenadjeni pogledi Shekharovih kroz 2 precapa da bi na kraju bilo jedno veliko nista! I mi sad to treba da progutamo. Kroz moju interakciju sa indijkama shvatila sam vaznost mnogih delova BV kojima ranije nisam istu pridavala. Ali sto je previse , previse je!!
Posted: 11 years ago

Stidljivost je karakteristika licnosti. Kao sto postoje nervozne, apaticne ili dinamicne osobe, tako postoje i stidljive. Kada je stidljivost jedna od dominantnih karakteristika licnosti izrazen je rizik od socijalne izolacije, teskoce u uspostavljanju odnosa sa suprotnim polom, ili teskoce u postizanju adekvatnog profesionalnog statusa; a usled svega navedenog i frustracija koja osobu samo jos vise sputava u dostizanju zeljenih ciljeva, u ovom slucaju PTSANCHI, puna kuca familije, telefonski poziv, pa poziv na dorucak, I to An morala otvoriti vrata.Ne sjecam se gdje Sh⭐️ bio kad je Ira kucala na vrata.A TEK STAKLENA VRATA SPAVACE SOBE. E ne znam ko bi se tu i ljubio a kamo li sexao.😆

An ceka a Sh⭐️oklijeva, ama da nije CV tako izrezirao, nagledali bi se mi romanticnih scena😆😆😆

u zraku lebdi njihova zudnja❤️Dal, An se obukla i za Sh⭐️u onaj prozirni sari prve noci, a Sh⭐️je ususkao da se ne prehladi😆😆😆

Posted: 11 years ago
Originally posted by Serviana


Ja sam danas odlepila totalno ne toliko zbog razvlacenja jer nesto od toga poput B i G usvajanje devojcice je isto jako vazno,

Poludela sam sto nam CVs vredjaju inteligenciju. Mislim iznenadjeni pogledi Shekharovih kroz 2 precapa da bi na kraju bilo jedno veliko nista! I mi sad to treba da progutamo. Kroz moju interakciju sa indijkama shvatila sam vaznost mnogih delova BV kojima ranije nisam istu pridavala. Ali sto je previse , previse je!!

Da,bar da je skinula veo,ovako nista 😕
Posted: 11 years ago
I da ne zaboravim : dve jos stvari danas:

1) Video sa nekog nastupa Sidyushe ali odvojeno kod nekog Milan Singh ..bio je i Shashank ali je zaista glupost i nije ni vredno gledanja. Bolje za vas.

2) GLupi clanak od poverljivog izvora o tome kako je Sid nadmen na snimanjima , neodgovoran , kasni, nepostuje itd. Sid je to naravno negirao i ja mu skroz verujem. Mislim covek koji sa scene dok prima nagradu poziva ceo tim da se popne sa njima, zahvaljuje svim i prepoznaje njihov trud i napor.
Mislim sve ostalo bi mogla da poverujem ali ovo ne.
Ovde je link:
http://www.tellychakkar.com/news/siddharth-shukla-rubbishes-claims-him-acting-pricey-and-throwing-around-weight-sets-balika

Naravno njemu sad raste popularnost i uspeh i bice ovoga sve vise i vise. Kao sto se desava sa Pratyushom.
Posted: 11 years ago
Originally posted by Jeca1997



Da,bar da je skinula veo,ovako nista 😕

Ma meni nije toliko ni da li je skinula veo ili ne. Vec sto oni tu prikazuju Shekharove iznenadjene. CIME???

E da samo da dodam da ja mislim da se ona njega ni ne boji, ni ne gadi ni bilo sta slicno inace ne bi mogla tako komotno da zaspe sa njim u sobi ono prvo vece.
Posted: 11 years ago
Originally posted by Serviana



Ma meni nije toliko ni da li je skinula veo ili ne. Vec sto oni tu prikazuju Shekharove iznenadjene. CIME???

E da samo da dodam da ja mislim da se ona njega ni ne boji, ni ne gadi ni bilo sta slicno inace ne bi mogla tako komotno da zaspe sa njim u sobi ono prvo vece.

Ma,to su uradili samo da bi mi mislili da je NESTO,a ono NISTA 🤢
Posted: 11 years ago
Originally posted by Serviana




Ma meni nije toliko ni da li je skinula veo ili ne. Vec sto oni tu prikazuju Shekharove iznenadjene. CIME???

E da samo da dodam da ja mislim da se ona njega ni ne boji, ni ne gadi ni bilo sta slicno inace ne bi mogla tako komotno da zaspe sa njim u sobi ono prvo vece.
Jasnice,slazem se upotpunosti sa tobom u vezi odnosa An i Sh,ona njega postuje to zna,a da ga voli ona to jos ne zna,to treba sama da otkrije,ja u njenim ocima vidim ljubav prema njemu,a i mali strah bliskosti sa njim..jer odavno nije bila sa muskarcem  i naravno da joj nije svejedno,ustvari BV to tako namerno radi odugovlaci da bi nas sto vise uvukli u to ,kad ce ona i sta ce uraditi ..inace ne bi mozda po njima bilo zanimljivo da sve to odmah prikazu s'obzirom koja je prica bila iza nje ,njene proslosti..ne bi ni bilo logicno po meni da se sve odmah otkrije a to sto mi sa nestrpljenjem cekamo..to se nas ne pita..mada bi ja volela da bar malo to ubrzaju...
Edited by Bikica - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Originally posted by Bikica


Jasnice,slazem se upotpunosti sa tobom u vezi odnosa An i Sh,ona njega postuje to zna,a da ga voli ona to jos ne zna,to treba sama da otkrije,ja u njenim ocima vidim ljubav prema njemu,a i mali strah bliskosti sa njim..jer odavno nije bila sa muskarcem  i naravno da joj nije svejedno,ustvari Cv to tako namerno radi odugovlaci da bi nas sto vise uvukli u to ,kad ce ona i sta ce uraditi ..inace ne bi mozda po njima bilo zanimljivo da sve to odmah prikazu s'obzirom koja je prica bila iza nje ,njene proslost..ne bi ni bilo logicno po meni da se sve odmah otkrije a to sto mi sa nestrpljenjem cekamo..to se nas ne pita..mada bi ja volela da bar malo to ubrzaju...

Eto skroz se slazem s tobom. Samo strpljenja, ja mislim da kad dodje do njihove prve bracne noci da ce ceo ovaj forum da hiperventilira i popada u nesvest. 🤣

Kad sam gledala ovu dodelu nagrada GPA, pa kad je bilo to za najbolji par i prikazali su sva cetiri nominovana para bez konkurencije Ansh imaju neku hemiju a nekako su i najblize sedeli jedno drugome. Definitivno zasluzeno!
Posted: 11 years ago

Neznam zasto ali ja misilm da ce CV da napravi An ljubomornom da ce tako ona da pokaze svoja osecanja prema SH koje ona oseca ali jos nije shavtila koliko su velika njena osecanja.❤️😳❤️

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1107 Replies 86061Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Bikica_Biki

loader
loader
up-open TOP