Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 26

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86162

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
O ne tri meseca mnogo je dal,jedno dve nedelje im je dosta da flertuju a posle bi bilo dobro da nesto i urade ðŸ˜ƒ inace😭
doka1709 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Bikica

Malo osvezenje,nadam se da nije neko ovo vec pre postavio,a ako jeste ja se izvinjavam!Malo okice da nam  zasijaju ðŸ˜†ðŸ˜†ðŸ˜†http://www.youtube.com/watch?v=3Zu0kymrpPQ



Bas sam uzivala! Bar nesto novo danas!!! Thanks!
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Bilo je nekih komentara da posto su one zene-muskarci ili kako se vec zovu kad su dosle/i da ih blagosiljaju rekle/i neka dodje jedna beba(decak) za sledeci diwali. A posto je diwali u novembru onda su cak racunali da bi to moglo biti za dan zaljubljenih  heheh

Elem moje pitanje, sta mislite sta ce biti Sanchin poklon? Hoce opet nekako uvrediti/poniziti A.
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana

Bilo je nekih komentara da posto su one zene-muskarci ili kako se vec zovu kad su dosle/i da ih blagosiljaju rekle/i neka dodje jedna beba(decak) za sledeci diwali. A posto je diwali u novembru onda su cak racunali da bi to moglo biti za dan zaljubljenih  heheh


Elem moje pitanje, sta mislite sta ce biti Sanchin poklon? Hoce opet nekako uvrediti/poniziti A.




Zdravo Jasnice!Ja tako kao i ti saznam kojeÅ¡ta,o obicajima i poneÅ¡to Å¡to kažu i razumem.A sto se tice Sanchi ja mislim da ona nece se smeti usuditi po ko zna koji put da obruka porodicu,jer su joj stavili do znanja da može slobodno napustiti kucu,tako da ja licno mislim da taj poklon može biti neÅ¡to modernije kao komad gardarobe u njenom fazonu ili neÅ¡to slatko sa malom provokacijom ne suviÅ¡e primetnom...jer su one pricale vec o njenoj  odeci  i Sanchi se naravno nije svidela...pa stoga mislim da bi bilo moguce to.Pozdrav za tebe😊

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: doka1709



Bas sam uzivala! Bar nesto novo danas!!! Thanks!



Nije danas bilo nikakvih novosti,pa eto bar nesto da nas osvezi!drago mi je da si uzivala...kao i ja ðŸ˜†ðŸ˜†ðŸ˜†

Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Bikica




Zdravo Jasnice!Ja tako kao i ti saznam koje'ta,o obicajima i pone'to 'to ka'u i razumem.A sto se tice Sanchi ja mislim da ona nece se smeti usuditi po ko zna koji put da obruka porodicu,jer su joj stavili do znanja da mo'e slobodno napustiti kucu,tako da ja licno mislim da taj poklon mo'e biti ne'to modernije kao komad gardarobe u njenom fazonu ili ne'to slatko sa malom provokacijom ne suvi'e primetnom...jer su one pricale vec o njenoj  odeci  i Sanchi se naravno nije svidela...pa stoga mislim da bi bilo moguce to.Pozdrav za tebe😊


Ma ja nisam toliko sigurna. Vec su je upozoravali a ona sve gora i gora. Tako da me vise nista ne moze iznenaditi od nje.🤢
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
jasna,mozda bas bude iznenadjenje u pozitivnom smeru s'obzirom da je do sad pravila tikvica scene...jer kod njih se pokloni ne otvaraju kao kod nas jer nije pristojno a ona je upravo rekla da otvori i vidi...mozda na BV pripremio iznenadjenje😆
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
they are showing tht shriti will enter as sanchi"s friend...and mahi will like her but she will give more attention to shiv and shanchi will also help her in tht and in mean time sanchi will create some misunderstanding regarding anandi"d family as anandi did not get chance to talk to them they r also gonna be angry specially dadisa



Ovo sam nasla na forumu ali ne razumem najbolje moze li neko da mi prevede,onakako kako sam ja razumela ne svidja mi se sta ce se desavati😡
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana

Bilo je nekih komentara da posto su one zene-muskarci ili kako se vec zovu kad su dosle/i da ih blagosiljaju rekle/i neka dodje jedna beba(decak) za sledeci diwali. A posto je diwali u novembru onda su cak racunali da bi to moglo biti za dan zaljubljenih  heheh


Elem moje pitanje, sta mislite sta ce biti Sanchin poklon? Hoce opet nekako uvrediti/poniziti A.


Ja mislim da ce biti moderna haljina. PK (Pokondirena Tikva) ce misliti da je uspela u nameri da uvreda An ,ali ce se svi iznenaditi kada An bude obukla tu haljinu i izgledajuci bozanstveno oduseviti sve,a Sh ostaviti otvorenih usta.Pa jos ako prokomentarise da inace to nikada ne bi obukla ali posto je poklon od "zlaove"..😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

they are showing tht shriti will enter as sanchi"s friend...and mahi will like her but she will give more attention to shiv and shanchi will also help her in tht and in mean time sanchi will create some misunderstanding regarding anandi"d family as anandi did not get chance to talk to them they r also gonna be angry specially dadisa




Ovo sam nasla na forumu ali ne razumem najbolje moze li neko da mi prevede,onakako kako sam ja razumela ne svidja mi se sta ce se desavati😡


Ma neko pusta buvu..neko ko je vec pisao da ce Sh da umre, neko voli da provaljuje gluposti i gleda kako se ljudi loze..