Balika Vadhu
Balika Vadhu

India-Forums

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 (Page 8)

kop93 IF-Sizzlerz
kop93
kop93

Posted: 16 November 2012 at 3:16pm | IP Logged
Originally posted by dadisabih

Originally posted by kop93

Ovdje An ima srneci-uplaseni pogled kad gleda Sh Embarrassed,a kakav ce biti nakon prve bracne noci!??WinkLOL
ShStarce valjda napipati salter i ugasiti svjetlo, a vatra neka se rasplamsa, u mraku sto god pipne nije promasajEmbarrassedLOLa An ce imati poslije prve bracne noci blago-srneci pogledEmbarrassedLOL
Valjda ce nam makar prikazat njihov zagrljaj i ako nista drugo kako joj skida narukvice!Embarrassed LOL Nego zaboravih pitat,a kakav ce Sh imati izraz nakon bracne noci??Big smile Meni se cini da ce mu Mahi morati pomjerati donju vilicu da mu zatvori usta!!!ROFL

The following 3 member(s) liked the above post:

kabakaba4dadisabihDaltoni

kop93 IF-Sizzlerz
kop93
kop93

Posted: 16 November 2012 at 3:19pm | IP Logged
Originally posted by kabakaba4

Sve zaboravim da pitam da li je jos neka primetila da Sh nosi stalno jednu vrstu kosulje, a u raznim bojama? Mislim na ono karirano oko vrataSmile
Jesam, a i stoje mu dobro!!WinkLOL

kabakaba4dadisabihDaltoni

dadisabih Goldie
dadisabih
dadisabih

Posted: 16 November 2012 at 3:23pm | IP Logged

Originally posted by dadisabih

Ovdje An ima srneci-uplaseni pogled kad gleda Sh Embarrassed,a kakav ce biti nakon prve bracne noci!??WinkLOL
ShStarce valjda napipati salter i ugasiti svjetlo, a vatra neka se rasplamsa, u mraku sto god pipne nije promasajEmbarrassedLOLa An ce imati poslije prve bracne noci blago-srneci pogledEmbarrassedLOL
Valjda ce nam makar prikazat njihov zagrljaj i ako nista drugo kako joj skida narukvice!Embarrassed LOL Nego zaboravih pitat,a kakav ce Sh imati izraz nakon bracne noci??Big smile Meni se cini da ce mu Mahi morati pomjerati donju vilicu da mu zatvori usta!!!ROFL
Moja Kopice ako ga Mahi nadje ikako u sobiROFL

The following 2 member(s) liked the above post:

Daltonikop93

kop93 IF-Sizzlerz
kop93
kop93

Posted: 16 November 2012 at 3:33pm | IP Logged
Dadi, a na koju sobu mislis???ROFL

The following 1 member(s) liked the above post:

Daltoni

Pufna Newbie
Pufna
Pufna

Posted: 16 November 2012 at 5:33pm | IP Logged
Hello drugari :D malu nevestu redovno pratim od kako se bjutiful siv pojavio. duze vreme pratim i forume, pa reko red bi bio i da se javim :D

The following 4 member(s) liked the above post:

kabakaba4dadisabihkop93Daltoni

kabakaba4 Goldie
kabakaba4
kabakaba4

Posted: 17 November 2012 at 1:50am | IP Logged
Originally posted by Pufna

Hello drugari :D malu nevestu redovno pratim od kako se bjutiful siv pojavio. duze vreme pratim i forume, pa reko red bi bio i da se javim :D

E pa dobro nam dosla!  Hug

Ja mislim da ce se i drugi sloziti da si puno propustila sto nisi gledala seriju od pocetka jer se ipak nadovezuje. No ako znas engleski, imas na Ind. forumu arhivu,
i video i pisano, pa ako imas vremena, pogledaj.

Ako zelis da nam se predstavis u par reci... bilo bi lepo, ali naravno da nije obavezno.
Ucestvuj na nasem forumu svojim zapazanjima u vezi BV, sto nas je vise, to bolje. Smile

dadisabihDaltonikop93

kabakaba4 Goldie
kabakaba4
kabakaba4

Posted: 17 November 2012 at 2:03am | IP Logged

Angry  DOSTA VISEEE!!

Izvinjavam se sto vicem, ali na IF uvek ima nekoga ko pronosi lazne vesti!
Ili i sami to veruju, ili zele paznju!

SADA Sid ODLAZI iz serije i "evo vec dve nedelje kako ne snima zajedno sa Anandi"
Kada su pitali tu osobu... "Mikey21"  gde je cula tu vest, kaze sa Facebook-a!!

E pa kad tako pise na Facebook-u, onda je SIGURNO istina AngryDeadOuch

dadisabihDaltonikop93

Jeca IF-Rockerz
Jeca
Jeca

Posted: 17 November 2012 at 3:12am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Originally posted by Drya

Sasural Simar ka kod nas sad ide na Pink 2 ,tacno vreme ne znam ,al recimo izmedju 13-15 h,znam kad prebacujem kanale ponekad uhvatim,pokusavala sam par puta da gledam,al ne znam nesto mi ne drzi paznju.

Hvala...pogledacu ako Pink 2 ima teletekst, da vidim tacno vreme..O cemu se radi?

Simar pocinje svakim danom (i vikendom) oko 15:40-15:50 i pustaju po jednu indijsku epizodu.Evo kratkog opisa:

Sasural Simar Ka je prica o životnom putuobicne gradske devojke Simar, odrasloj u skromnoj porodici pod strogim nadzorom oca i vaspitanoj da u buducnosti nastavi život u senci svoga muža. Otac i cerka se uzajamno veoma poštuju i vole. Otac je, kroz strogo vaspitanje, oblikovao Simarinu licnost u skladu sa tradicijom i najvišim moralnim vrednostima. Onog trenutka kada njeni snovi i tradicionalno vaspitanje dodu u sukob, naizgled obican život skromne gradske devojke doživljava pravi zaokret. Njena strast prema plesu i podstrek vršnjaka ohrabruju je da se prijavi za takmicenje u plesu. Bez znanja oca i ljudi koje je okružuju Simar pocinje da ostvaruje svoje snove, uz veliku podršku nekih clanova porodice, i iznad svih, svoga muža. 

Ovakav zaplet rezultuje mnoštvom zanimljivih situacija prožetim ljubavnim nitima. Simarina mlada sestra Roli i njena tetka vole da gledaju serije, ali im otac uvek zakljucava televizor prilikom odlaska na posao. Zato one gledaju serije sa prozora na televizoru svoga komšije Rohana. Rohan voli Roli, ali mu ona ne daje nikakve znake ohrabrenja. Uprkos tome, Rohan pomaže njoj i Buaji svaki put kada im je nešto potrebno. Simarina životna prica je bliska hiljadama devojkama koje poticu iz skromnih gradskih porodica i imaju slicne težnje i snove, ali ih raznolike situacije ogranicavaju u njihovom ostvarivanju…. 

lady_LDryaDaltoni

Go to top