Balika Vadhu
Balika Vadhu

India-Forums

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 (Page 5)

kabakaba4 Goldie
kabakaba4
kabakaba4

Posted: 16 November 2012 at 6:59am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Izasao je novi promo na sajtu Colors TV, ali ja ne mogu da ga otvorim.Da li neka od vas moze? 

http://colors.in.com/in/videos/balika-vadhu-kacchi-umar-ke-pakke-rishte/shiv-anandi-vivah-balika-vadhu-23167.html

Ako pogledate komentare ispod videa( koji inace nisam u mogucnosti da otvorim) ,videcete da ljudi komentarisu kako su culi da se BV zavrsava nakon svadbe..Cry Od kud sada to????

To uopste nije novost. Neko je odavno to spomenuo i bilo je objasnjenje da taj 30 nov, kad je svadba, NE ZNACI da je kraj serije. Objasnili su nesto,( ne znam sta LOL ) sto ta osoba mije razumela.
E sada se ponovo to objavljuje iz nekog razloga.
MI NE MOZEMO da vidimo to zbog naseg geografskog polozaja.

The following 3 member(s) liked the above post:

dadisabihDaltonikop93

kabakaba4 Goldie
kabakaba4
kabakaba4

Posted: 16 November 2012 at 7:06am | IP Logged

Ovakvu uzbunu obicno podignu NOVI i njih grde sto to rade.

Evo sta pise neko ko je ovde Goldie...

I think these are just rumours... I'm sure when the time comes when the creatives of this show decide to hang their boots as far as BV is concerned, they will announce it a few months in advance. It's the channel's number 1 TRP gainer - they won't let it go without a) a damn good sendoff, and b) a REALLY worthy replacement show. 

The following 4 member(s) liked the above post:

lady_LdadisabihDaltonikop93

lady_L Groupbie
lady_L
lady_L

Posted: 16 November 2012 at 7:25am | IP Logged
Ma procice i nova godina, ali nasa mala nevesta nikako LOL

The following 4 member(s) liked the above post:

kabakaba4dadisabihkop93Daltoni

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 16 November 2012 at 9:39am | IP Logged
Originally posted by kop93

Da li ce stvarno zavrsiti seriju ?? Da li je to razlog sto su sada ubacili mucku? Mozda ce sve na brzinu pokazati..An i Sh sa njihovom decicom srecne u svakom pogledu, Jag samog kako se opija ili u zatvoru, Go samu sa detetom kako pati za Jag, Singove i Shekarove kako se igraju sa unucima..
Sve bi to bilo lepo, ali to bi takodje i znacilo kraj naseg druzenja..samo zato mi se to ne dopada..Cry
Neee Shocked!!! Pa sta je ovo?? Kad je najbolje u seriji oni prekidaju,kraj!!Angry Jos da izgubimo ovo druzenje na forumu.ConfusedCry Ako se to desi,trazimo drugu zajednicku seriju i zajednicki forum!! Slazete li se??? Smile

Eto , Ka, kaze da to nije kraj, ali kada ipak jednom dodje, naci cemo neku drugu indijsku seriju koju cemo da komentarisemo svi zajedno, ne brini..Big smile

kabakaba4dadisabihkop93

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 16 November 2012 at 9:40am | IP Logged
Originally posted by lady_L

Originally posted by lady_L

Posle male neveste na Pink BH emituju sasural simar ka, negde oko 5. Bilo je i na Pink Plus medjutim su je nekim cudom izbacili iz programa.
@Dalt draga, tako ti je to, kad umesto da blejis u lepog glumca blejis u knjige LOL

Mi ovde nemamo te kanale..a na nasem pinku je nesto nisam nasla..
LOL Bolje da gledas u knjige,to ce da ti nesto koristi u zivotu,a ne ko ja u glumca, a nemam nista od toga..LOL PS Ja sam ove godine upisala doktorske studije iz "Marketing menadzmenta", tako da dodjemo nesto ko koleginice..WinkLOLsamo sto ja vec odavno radim i sama se izdrzavam...ti si jos mnogo mlada, imas vremena za sve, uzivaj u tim godinama,jer veoma brzo prolete,veruj mi..

Hvala ti na lepim recima koleginice Big smile Al ima se vremena i za glumca Tongue
Prem iz te nove serije mi je toliko sladak, da sam totalno zaboravila ko je bese Shiv LOLLOL

Ko ti je taj Prem, daj neki link, da i ja ovako matora malo naparim oci..Wink

The following 2 member(s) liked the above post:

dadisabihkop93

kop93 IF-Sizzlerz
kop93
kop93

Posted: 16 November 2012 at 9:43am | IP Logged
PT sve otrovnija i otrovnija!!Dead Sh mi se danas bas svidio kako je branio svoju An!!Clap On je muz kakvog An zasluzuje,koji ce joj dati rame za utjehu,stati ispred nje da je odbrani i dati joj srce na dlanu!!Day Dreaming PT izvukla svoj zadnji adut da ce i ona ici Sh stopama sto se tice braka,tj.za razvedenog udati.Neznam samo zasto su svi iznenadeni??Confused Mislim da ce PT kapitulirati kad Sh upadne u nevolju zbog svinje,pa ga An spasi!!! Approve 

kabakaba4dadisabihDaltoni

Drya IF-Rockerz
Drya
Drya

Posted: 16 November 2012 at 10:19am | IP Logged
Sasural Simar ka kod nas sad ide na Pink 2 ,tacno vreme ne znam ,al recimo izmedju 13-15 h,znam kad prebacujem kanale ponekad uhvatim,pokusavala sam par puta da gledam,al ne znam nesto mi ne drzi paznju.

The following 2 member(s) liked the above post:

dadisabihDaltoni

Daltoni IF-Sizzlerz
Daltoni
Daltoni

Posted: 16 November 2012 at 10:23am | IP Logged
Originally posted by Drya

Sasural Simar ka kod nas sad ide na Pink 2 ,tacno vreme ne znam ,al recimo izmedju 13-15 h,znam kad prebacujem kanale ponekad uhvatim,pokusavala sam par puta da gledam,al ne znam nesto mi ne drzi paznju.

Hvala...pogledacu ako Pink 2 ima teletekst, da vidim tacno vreme..O cemu se radi?

The following 1 member(s) liked the above post:

dadisabih

Go to top