Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 (Page 5)

Post Reply New Post

Page 5 of 147

kop93

IF-Rockerz

kop93

Posted: 24 September 2012 at 5:38am | IP Logged
Originally posted by dadisabih

jos ako CV padne na pamet da An polozi vozacki necemo AnSh vidjeti zajedno ni jednom sedmicnoDisapprove
Dadisabih dobrodosla nam na forumHug!!! Ideja da An polozi nije ti losa Wink!!! Tako bi An mogla brze da zbrise iz havelija kad joj dodije ona situacija tamo( jos ako baba dovede onog svog giceka).Big smile Ima vozacka i svoju pozitivnu stranu: Randevu Heart s Sh negdje podalje gdje  gicko nemoze doci pijesice da ih ometa Day Dreaming a niko nece posumnjat da su zajedno.Svako sa svojim autom doso WinkLOL!!! Njima dvojma dobro a i nama,da naparimo oci vec jedanput Day DreamingLOLLOL.

The following 4 member(s) liked the above post:

Neelaalikhancardigankaliopadadisabih

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 (Page 5)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

dadisabih

Goldie

dadisabih

Posted: 24 September 2012 at 6:26am | IP Logged
kab,lido.dal jos malo ceke i prijavljujemo kolektivni nestanak.jedino za dal ima neki trag.plavooki,smedji,sladjusniDay Dreaming

The following 3 member(s) liked the above post:

Neelaalikhankop93Daltoni

kop93

IF-Rockerz

kop93

Posted: 24 September 2012 at 6:30am | IP Logged

kab,lido.dal jos malo ceke i prijavljujemo kolektivni nestanak.jedino za dal ima neki trag.plavooki,smedji,sladjusniDay Dreaming
Izgleda da nam se Dal opasno zaljubila u onog plavokosog,pa zaboravila i Sh i nas Cry.

The following 2 member(s) liked the above post:

NeelaalikhanDaltoni

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 24 September 2012 at 6:38am | IP Logged

sta je ovo moje dame.dal nedelja je prosla.sudari li se sa plavookim ili nedaj Boze mimoidje.LOL nisam nova.vec dva mjeseca sa vama zapocnem i zavrsim dan.Smilenikad bolji forum i kompletniji.ni jedna oblast ne izmice.Winkama pocela me nasa An brinuti.de da mi Sh posaljemo savjet.neka joj ponudi rame za plakanje pa kad se samo jednom An nasloni zaboravit ce cio svijet a ne onu J Pig .
sad da vas i pozdravim i kazem o sebi samo toliko da sam iz sekcije 50+.

Dobro dosla Dadisa( bih ..iz Bosne?) Hug Hvala ti sto si se setila mene..e da ti odgovorim : jesam , imala sam sinoc "sudar" sa plavookim ali po tome da li ce opet da se usudi da me izvede zavisice nasa veza..naime, jadan se zamalo potukao sa nekim mojim obozavocem (za koga nisam znala ) i za to sam ja verovatno kriva jer sam imala prekratku haljunu LOL LOL LOL Morao je da trpi cele veceri kako me drugi gledaju i flertuju samnom..naravno svi pijani ko majke. Mozes da zamislis kako je meni jedinoj treznoj tamo bilo?Confused
Hvala ti za pohvale za forum, ekipa je ovde uvek raspolozena a i kad nije, to ne traje predugo LOL

Neelaalikhankaliopadadisabihkop93

kabakaba4

Goldie

kabakaba4

Posted: 24 September 2012 at 6:41am | IP Logged

Tu sam ja dadi, ne brini se, dobrodosla ti nama.
Nego vikend je, a i bez toga, nema sta da se diskutuje, jedino da sipamo "iz supljeg u prazno" LOL
CVs ne znaju vise sta da pisu. Doveli Jag iz Mumbaja, pa sad njegovo carstvo.

Presli nas ovi i sa titlovanjem po drugi put! Sve pise bice kasnije, a ono nista.
Bas depresivno!

Neelaalikhandadisabihkop93Daltoni

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 24 September 2012 at 6:49am | IP Logged
Originally posted by kop93

Izgleda da nam se Dal opasno zaljubila u onog plavokosog,pa zaboravila i Sh i nas Cry.

Kopice..ja ni na poso nisam otisla danas, ne osecam se najbolje, sad sam ustala iz kreveta jer sam sinoc tj jutros u 5 dosla iz grada...zato cu da se druzim sa vama..

The following 2 member(s) liked the above post:

Neelaalikhankop93

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 24 September 2012 at 6:58am | IP Logged
Originally posted by lady_L

Oni se zamenili samnom, pre mene nije bilo, sad njih nema LOL

Lady_L, lepo je sto si sada cesce aktivna..kazi nam odakle si i mada se dame (Lady) ne pitaju za godine..daj nam bar neki nagovestaj?

The following 3 member(s) liked the above post:

Neelaalikhanlady_Lkop93

kop93

IF-Rockerz

kop93

Posted: 24 September 2012 at 7:00am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Originally posted by kop93

Kopice..ja ni na poso nisam otisla danas, ne osecam se najbolje, sad sam ustala iz kreveta jer sam sinoc tj jutros u 5 dosla iz grada...zato cu da se druzim sa vama..
Ma odlani mi kad se javiste ti i Kabica.Tongue Nekako mi prazno na forumu bez vas dvije Hug!!! Samo ti odmori,znam ja kako je biti mlad,slobodan i dolaziti kuci kasno.LOLNisam zaboravilaWink.Evo i ovaj moj podmladak sinoc lumpovo,a jutros u skolu otisli jedva gledaju.LOL Pitam ih jutros trebaju li im cackalice za oci,da se nebi zatvorile??? LOLLOLLOL

NeelaalikhancardigankaliopaDaltoni

Post Reply New Post

Go to top