Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 (Page 4)

Post Reply New Post

Page 4 of 147

Neelaalikhan

Groupbie

Neelaalikhan

Posted: 24 September 2012 at 4:41am | IP Logged
Ne zna se u ovim njihovim serijama nista, ja vjeujem i da mu zbog babe i oprosti ostat ce uz Shiva, jer kako je vec rekla on je dobar covjek  i ima veliko srce. Ako ne bude tako ne gledam ni jednu seriju vise, jer ne mogu da gledam koliko zena propati i onda ostane uz egoistu jer bi taj tek onda mislio da moze da da je i dalje slama. Ako i u RL ima toliko takvih svekrva i tetki ko u njihovim serijama ona su jadne te zene. Moja kuma je udana za jednog indijca, a taj je nosi i cuva ko kap na dlanu. Njegovi roditelji su isto tako dobri, ali kad vidis serije ubi boze. No negledam tako crno kao  sto zvuci i nadam se da scenaristi nisu muskarci nego i zene jer tada bi trebalo da Anandi upotrbi mozak i nade pravi izbor za nju. Tu se vidi i diskripancija u Indiji, koliko zena ima na visokim pozicijama i mogu da se skoluju, bar oni u gradovima, ali na selu i provinciji nazalost jos uvijek ista pjesma za zene kuca, djeca, crkva i gotovo.
Ako se dobro sjecam scenario je pisan po primjeru 1 zena koja je postala voda sela, pa se nadam najboljem.
Poz. Neela

The following 4 member(s) liked the above post:

lady_LcardiganDaltonikop93

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 (Page 4)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

kop93

IF-Sizzlerz

kop93

Posted: 24 September 2012 at 4:48am | IP Logged
Originally posted by lady_L

Ma nema sanse da mu oprosti, ipak je obecala majci da ce se udati za Shiv-a! Nemoze baba vise da joj znaci od majke, i majcine zadnje zelje.
Ma znam i ja to,ali mozda mu oprosti radi babe ali ne sebe.Confused Nevjerujem da ce se pomiriti s onomPig,u to sam sigurna!!! Ovi iz CV samo dramatiziraju i drze nam zivce na zici,razvukli oko ovog oprastanja,nikad kraja Angry.Kad su u pitanju romanticne scene izmedu An i Sh, e onda ih prikazu minimalno sto mogu ili ubace onog Dead usred scene kad je najbolje.Grrr Angry

The following 3 member(s) liked the above post:

cardigankaliopaDaltoni

lady_L

Groupbie

lady_L

Posted: 24 September 2012 at 4:52am | IP Logged
Originally posted by kop93

Ma nema sanse da mu oprosti, ipak je obecala majci da ce se udati za Shiv-a! Nemoze baba vise da joj znaci od majke, i majcine zadnje zelje.
Ma znam i ja to,ali mozda mu oprosti radi babe ali ne sebe.Confused Nevjerujem da ce se pomiriti s onomPig,u to sam sigurna!!! Ovi iz CV samo dramatiziraju i drze nam zivce na zici,razvukli oko ovog oprastanja,nikad kraja Angry.Kad su u pitanju romanticne scene izmedu An i Sh, e onda ih prikazu minimalno sto mogu ili ubace onog Dead usred scene kad je najbolje.Grrr Angry

Da, ponekad bas preteraju.. Bas sam razgledala sinoc stare epizode na youtube-u. Neke epizode zaista nemaju nikakav misao, kao da su uradjene samo radi dramaturgije. Ako CV uskoro ne ide pravac AnSh svadba smanjice se quota gledaoca sto posto :P

The following 5 member(s) liked the above post:

NeelaalikhancardigankaliopaDaltonikop93

kop93

IF-Sizzlerz

kop93

Posted: 24 September 2012 at 4:55am | IP Logged

Dal,Kabice gdje ste vas dvije??? Uvjek ste bile prve na forumu,a sad vas nema!!!Unhappy Nije valjda da jos spavate??? WinkLOLLOL

Neelaalikhancardigankabakaba4Daltoni

lady_L

Groupbie

lady_L

Posted: 24 September 2012 at 4:59am | IP Logged
Oni se zamenili samnom, pre mene nije bilo, sad njih nema LOL

NeelaalikhancardiganDaltonikop93

kop93

IF-Sizzlerz

kop93

Posted: 24 September 2012 at 5:01am | IP Logged

Oni se zamenili samnom, pre mene nije bilo, sad njih nema LOL
Izgleda LOLLOL.

The following 2 member(s) liked the above post:

NeelaalikhanDaltoni

dadisabih

Goldie

dadisabih

Posted: 24 September 2012 at 5:17am | IP Logged
jos ako CV padne na pamet da An polozi vozacki necemo AnSh vidjeti zajedno ni jednom sedmicnoDisapprove

Neelaalikhanlady_LDaltoni

lady_L

Groupbie

lady_L

Posted: 24 September 2012 at 5:25am | IP Logged
Jos im samo to fali da nas uspavaju, i onako su nam dosta kidali zivce LOL

NeelaalikhancardiganDaltoni

Post Reply New Post

Go to top