EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 - Page 12

Created

Last reply

Replies

1146

Views

98814

Users

30

Likes

3457

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kop93

Isto gledamo,Asi u precapu stize πŸ˜†!!! Kabica isto gleda kao mi πŸ˜›!!! Jedva cekam da cujem sve sto ce baba reci kad ugleda Sh gosta-Asi πŸ˜†.Ova opustenost u Pinkovim epizodama MN fali mi u ovim epizodama u indiji.S dramom su preterali u zadnje vrijemeπŸ˜•.



Tebi je sada opusteno kad gledas stare epizode, a da li se secas koliko smo se nervirali kada je usla Asi..pa jeste,pa nije, pa da li ce da bude nesto..sada se isto tako nerviramo jer ne znamo sta ce da se izdesava dalje..uskoro cemo i ove epizode gledati sa istim ovim uzivanjem kao te stare a nervirati se zbog novih..πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜† I ja jedva cekam da cujem babine reci..πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜†
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Kop, bravo za slike..kako si uspela da ih postavis, hocu detaljan izvestaj !!
WOW kako su slatki..

Hvala,nasla sam ih na IF pa rekoh da nam malo uljepsam stranicu a i da zabiljezim An prvi flert sa Sh Day Dreaming.Dal ti si me naucila skidanje sa sajtova,pa sad malo vjezbam πŸ˜‰πŸ˜†πŸ˜†.
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni



Tebi je sada opusteno kad gledas stare epizode, a da li se secas koliko smo se nervirali kada je usla Asi..pa jeste,pa nije, pa da li ce da bude nesto..sada se isto tako nerviramo jer ne znamo sta ce da se izdesava dalje..uskoro cemo i ove epizode gledati sa istim ovim uzivanjem kao te stare a nervirati se zbog novih..πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜† I ja jedva cekam da cujem babine reci..πŸ˜† πŸ˜† πŸ˜†

Pa makar nekad da gledamo opusteno epizode pa makar stare πŸ˜†πŸ˜†.Ove nove nekad moram pregledat po 2 put,od stresa pogubim pojedinosti u epizodi  πŸ˜†.Isprepadase me zivu πŸ˜†πŸ˜†.Gledala sam more serija ali me nijedna nije istresla ko ova πŸ˜²πŸ˜†πŸ˜†.
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Glasina..ta zena ce navodno sutra prici An i Shivu nakon onog sa narukvicama i reci An kako je Shiv svaler ,djavo i kako ima los karakter pa se s toga ne bi trebala udati za njega..To ce razljutiti An i ona ce ga braniti..bio je i novi promo na colorsu..a ceo dan se spekulise oko toga da li CVs zele da upravo narukvicama najave to sto ce ta zena pokusati da blati naseg Shiva...i samo bezpotrebno dizu tenziju..Navodno ce Shiv i strina najvise da se iznenade kada An bude odrzala bukvicu toj gospodji iz hrama..Ko ce da doceka sutra..
Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kop93

Hvala,nasla sam ih na IF pa rekoh da nam malo uljepsam stranicu a i da zabiljezim An prvi flert sa Sh .Dal ti si me naucila skidanje sa sajtova,pa sad malo vjezbam πŸ˜‰πŸ˜†πŸ˜†.


Bravo za tebe Kopice, bas si mi ulepsala vece tvojim slikicama ❀️
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Dobro jutro..imamo novi promo za danas:

http://www.dailymotion.com/video/xtvm1b_balika-vadhu-promo-720p-26th-september-2012-video-watch-online-hd_shortfilms#from=embediframe

@Ka, trazila sam titlovanu epi od juce ali jos nema, javi ako nadjes nesto..
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Dobro jutro..imamo novi promo za danas:

http://www.dailymotion.com/video/xtvm1b_balika-vadhu-promo-720p-26th-september-2012-video-watch-online-hd_shortfilms#from=embediframe

@Ka, trazila sam titlovanu epi od juce ali jos nema, javi ako nadjes nesto..


I ja sam trazila...juce su zakasnili, pa ko zna kada ce danas...??
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Sta je bilo sa Gauri? Za koji dan joj istice ugovor i odlazi, a nisu je jos pokazali. Znam da nikome nije mnogo stalo do nje, ali ipak je dugo imala ulogu i bio bi red da joj daju neki zavrsetak.
Nigde se i ne spominje, a ipak, u pitanju je i Dadisino praunuce. πŸ˜Š
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4


Sta je bilo sa Gauri? Za koji dan joj istice ugovor i odlazi, a nisu je jos pokazali. Znam da nikome nije mnogo stalo do nje, ali ipak je dugo imala ulogu i bio bi red da joj daju neki zavrsetak.
Nigde se i ne spominje, a ipak, u pitanju je i Dadisino praunuce. πŸ˜Š


Ne znam, meni cak i nedostaje pomalo..nekako sam navikla na nju..u ovim nasim epizodama je jos ima pa mi je nekako neobicno..mislim tolika ljubav sa Jag..a sada je nema ni u tragovima, kako je to moguce?