Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 (Page 11)

Post Reply New Post

Page 11 of 147

kop93

IF-Rockerz

kop93

Posted: 25 September 2012 at 5:26am | IP Logged
Originally posted by Daltoni

Originally posted by kop93

Ihhh,makar nesto lijepo pa makar iz intervijua HeartDay Dreaming. Jeli ti bolje danas?? Ovamo kod mene kisa,vrijeme bljak??

Jeste,ok sam, samo me ubija ovaj nocni zivot , moram malo da usporim, nemam ni ja vise 20 godina..ma koliko se ja trudila vise nikad nece biti kao tad, biologija cini svoje LOL LOL LOL Hvala na pitanju Kopice..kod nas je suncano i toplo vreme, da ti posaljem malo suncanih zraka mejlom ?Cool
Posalji,mozda me glavobolja prode,ja sam danas ko i ovo vrijeme,bljak D'ohLOL.

The following 3 member(s) liked the above post:

NeelaalikhandadisabihDaltoni

Dear Guest, Being an unregistered member you are missing out on participating in the lively discussions happening on the topic "EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 (Page 11)" in Balika Vadhu forum. In addition you lose out on the fun interactions with fellow members and other member exclusive features that India-Forums has to offer. Join India's most popular discussion portal on Indian Entertainment. It's FREE and registration is effortless so JOIN NOW!

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 25 September 2012 at 5:34am | IP Logged

Ihhh,makar nesto lijepo pa makar iz intervijua HeartDay Dreaming. Jeli ti bolje danas?? Ovamo kod mene kisa,vrijeme bljak??

Jeste,ok sam, samo me ubija ovaj nocni zivot , moram malo da usporim, nemam ni ja vise 20 godina..ma koliko se ja trudila vise nikad nece biti kao tad, biologija cini svoje LOL LOL LOL Hvala na pitanju Kopice..kod nas je suncano i toplo vreme, da ti posaljem malo suncanih zraka mejlom ?Cool
Posalji,mozda me glavobolja prode,ja sam danas ko i ovo vrijeme,bljak D'ohLOL.

Drzi se draga moja, ne predaj se tako lako..pogledaj samo ove pesmice koje sam postavila i odmah ces popraviti raspolozenje..Big smile

Edited by Daltoni - 25 September 2012 at 5:38am

The following 2 member(s) liked the above post:

dadisabihkop93

kop93

IF-Rockerz

kop93

Posted: 25 September 2012 at 5:49am | IP Logged

Nema nam druge nego se drzat LOL!!! Sad sam pregledala one sve videje i ovako stoji stanje kod mene:Prvi video je sto se tice izvedbe najbolji ali sto se pjesme i muzike tice zadnji.Znaci za mene je Hit ovaj zadnji video Thumbs UpLOL. Nego jesi gledala film od onog 3 videa "Desi girl" o onoj dvojici sto su glumili"vrucu bracu" Wacko da dobiju stan kod one ljepojke Big smile!!! Ako nisi imas ga cijelog  na Youtube s prevodom na nasi.

dadisabihDaltoni

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 25 September 2012 at 6:13am | IP Logged

Nema nam druge nego se drzat LOL!!! Sad sam pregledala one sve videje i ovako stoji stanje kod mene:Prvi video je sto se tice izvedbe najbolji ali sto se pjesme i muzike tice zadnji.Znaci za mene je Hit ovaj zadnji video Thumbs UpLOL. Nego jesi gledala film od onog 3 videa "Desi girl" o onoj dvojici sto su glumili"vrucu bracu" Wacko da dobiju stan kod one ljepojke Big smile!!! Ako nisi imas ga cijelog  na Youtube s prevodom na nasi.

E da znas da jesam.. trudim se da svaki dan pogledam po jedan njihov film...predlozi neki koji se tebi najvise dopao ?

Neelaalikhandadisabihkop93

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 25 September 2012 at 6:35am | IP Logged
Evo i nasi snimili svoju verziju ove sirom sveta popularne numere..

http://www.youtube.com/watch?v=oyugO0VpdiE

Ko nije video original evo linka :

http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

PS Ceo svet je poludeo za ovim stilom igre, nadam se da ce i ovi moji iz Nisa da snimaju svoju verziju, ako budu, obavezno ucestvujem ..Op..Op..Op Opan Gangnam stajl..ROFL

Edited by Daltoni - 25 September 2012 at 7:12am

The following 4 member(s) liked the above post:

Neelaalikhankaliopadadisabihkop93

kop93

IF-Rockerz

kop93

Posted: 25 September 2012 at 7:15am | IP Logged

E da znas da jesam.. trudim se da svaki dan pogledam po jedan njihov film...predlozi neki koji se tebi najvise dopao ?
Prije 3 godine ovdje u svici je vladala manija indijskih filmova evo ti neki od njih: Doba srece,doba tuge--4 put sam ga gledala i svaki put cmizdrila. Veer & Zaara, Mohabbatein, Kal Ho Naa Ho, Kuch Kuch Hota Hai i Fanaa-ovaj zadnji film je za 10 i spremi tuce maramica. Dosta sam ih jos gledala ali sam pozaboravljala imena Confused.Pogledacu kod prijateljice,posto je ona veliki Fan ind filmova,ima preko 100 CD-ova.Kad pozelim pogledat onda posudim od nje CD.Tongue

Neelaalikhandadisabih

Daltoni

IF-Sizzlerz

Daltoni

Posted: 25 September 2012 at 7:23am | IP Logged

Prije 3 godine ovdje u svici je vladala manija indijskih filmova evo ti neki od njih: Doba srece,doba tuge--4 put sam ga gledala i svaki put cmizdrila. Veer & Zaara, Mohabbatein, Kal Ho Naa Ho, Kuch Kuch Hota Hai i Fanaa-ovaj zadnji film je za 10 i spremi tuce maramica. Dosta sam ih jos gledala ali sam pozaboravljala imena Confused.Pogledacu kod prijateljice,posto je ona veliki Fan ind filmova,ima preko 100 CD-ova.Kad pozelim pogledat onda posudim od nje CD.Tongue

A jer ih ima na you tube i da li su sa prevodom..PS ovaj prvi doba srece,doba tuge, jer tako bas da kucam kad trazim ili ima neki indijski naziv? Ja bih da odgledam neki koji je smesan i romantican..ne volim da placem..LOL LOL LOL

Edited by Daltoni - 25 September 2012 at 7:35am

Neelaalikhandadisabih

kop93

IF-Rockerz

kop93

Posted: 25 September 2012 at 7:49am | IP Logged
Dal mozes otkucati i nasi doba srece doba tuge,mislim da ima s prevodom.Imas i u njemu smjesni scena,ali i srceparajuci.Vecinom njihovi filmovi imaju svega izmjesanog.Fanu-obavezno pogledaj,kako se sudbina zna poigrat ljudima i ljubavlju.

NeelaalikhandadisabihDaltoni

Post Reply New Post

Go to top