Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 - Page 3

Created

Last reply

Replies

1146

Views

98810

Users

30

Likes

3457

Frequent Posters

kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=de&prev=/search%3Fq%3Dbalika%2Bvadhu%2Bforum%26hl%3Dde%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.ch&sl=en&u=http://tv.desi**fo***.net/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D183662%26Itemid%3D214&usg=ALkJrhjE-5UFSRDlBQpQ7LjENJk20xlz9A              

dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
sta je ovo moje dame.dal nedelja je prosla.sudari li se sa plavookim ili nedaj Boze mimoidje.πŸ˜† nisam nova.vec dva mjeseca sa vama zapocnem i zavrsim dan.😊nikad bolji forum i kompletniji.ni jedna oblast ne izmice.πŸ˜‰ama pocela me nasa An brinuti.de da mi Sh posaljemo savjet.neka joj ponudi rame za plakanje pa kad se samo jednom An nasloni zaboravit ce cio svijet a ne onu J 🐷 .
sad da vas i pozdravim i kazem o sebi samo toliko da sam iz sekcije 50+.
lady_L thumbnail
Group Promotion 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago


Ma nema sanse da mu oprosti, ipak je obecala majci da ce se udati za Shiv-a! Nemoze baba vise da joj znaci od majke, i majcine zadnje zelje.
Neelaalikhan thumbnail
Group Promotion 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Ne zna se u ovim njihovim serijama nista, ja vjeujem i da mu zbog babe i oprosti ostat ce uz Shiva, jer kako je vec rekla on je dobar covjek  i ima veliko srce. Ako ne bude tako ne gledam ni jednu seriju vise, jer ne mogu da gledam koliko zena propati i onda ostane uz egoistu jer bi taj tek onda mislio da moze da da je i dalje slama. Ako i u RL ima toliko takvih svekrva i tetki ko u njihovim serijama ona su jadne te zene. Moja kuma je udana za jednog indijca, a taj je nosi i cuva ko kap na dlanu. Njegovi roditelji su isto tako dobri, ali kad vidis serije ubi boze. No negledam tako crno kao  sto zvuci i nadam se da scenaristi nisu muskarci nego i zene jer tada bi trebalo da Anandi upotrbi mozak i nade pravi izbor za nju. Tu se vidi i diskripancija u Indiji, koliko zena ima na visokim pozicijama i mogu da se skoluju, bar oni u gradovima, ali na selu i provinciji nazalost jos uvijek ista pjesma za zene kuca, djeca, crkva i gotovo.
Ako se dobro sjecam scenario je pisan po primjeru 1 zena koja je postala voda sela, pa se nadam najboljem.
Poz. Neela
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: lady_L



Ma nema sanse da mu oprosti, ipak je obecala majci da ce se udati za Shiv-a! Nemoze baba vise da joj znaci od majke, i majcine zadnje zelje.

Ma znam i ja to,ali mozda mu oprosti radi babe ali ne sebe.Confused Nevjerujem da ce se pomiriti s onom🐷,u to sam sigurna!!! Ovi iz CV samo dramatiziraju i drze nam zivce na zici,razvukli oko ovog oprastanja,nikad kraja 😑.Kad su u pitanju romanticne scene izmedu An i Sh, e onda ih prikazu minimalno sto mogu ili ubace onog 🀒 usred scene kad je najbolje.Grrr 😑. 
lady_L thumbnail
Group Promotion 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kop93

Ma znam i ja to,ali mozda mu oprosti radi babe ali ne sebe.πŸ˜• Nevjerujem da ce se pomiriti s onom🐷,u to sam sigurna!!! Ovi iz CV samo dramatiziraju i drze nam zivce na zici,razvukli oko ovog oprastanja,nikad kraja 😑.Kad su u pitanju romanticne scene izmedu An i Sh, e onda ih prikazu minimalno sto mogu ili ubace onog 🀒 usred scene kad je najbolje.Grrr 😑. 



Da, ponekad bas preteraju.. Bas sam razgledala sinoc stare epizode na youtube-u. Neke epizode zaista nemaju nikakav misao, kao da su uradjene samo radi dramaturgije. Ako CV uskoro ne ide pravac AnSh svadba smanjice se quota gledaoca sto posto :P
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Dal,Kabice gdje ste vas dvije??? Uvjek ste bile prve na forumu,a sad vas nema!!!πŸ˜” Nije valjda da jos spavate??? πŸ˜‰πŸ˜†πŸ˜†

lady_L thumbnail
Group Promotion 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Oni se zamenili samnom, pre mene nije bilo, sad njih nema πŸ˜†
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: lady_L

Oni se zamenili samnom, pre mene nije bilo, sad njih nema πŸ˜†

Izgleda πŸ˜†πŸ˜†.