EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1 - Page 2

Posted: 11 years ago
Anandi se nikad nece pomiriti sa Jag jer je obecala ispuniti majcinu zelju a i CV je rekao da ne podrzava djeciji brak i potvrdili su da se tonece desiti. Ja mislim da ce se s Jag desiti neka tragedija. On je vec pokazao u zadnjim epizodama da se nece nikad promjeniti i da je jednostavno takav sebican. Nego sta ce se desiti sa Gauri bas me interesuje, meni nedostaje njen lik.
Posted: 11 years ago
Dobro jutro i prelep dan vam zelim!

@Indy_29 Upravu si, malo je neobicno bez ono njeno dranje πŸ˜†
Al pojavice se sigurno jos nekoliko puta dok ne nestane skroz..

Evo da podelim jednu prelepu pesmicu sa vama od Rahat fateh ali khan-a,
uz veliku nadu da ce AnSh uskoro proslaviti svadbu sa ovakvom veselom (i bogami zaraznom) pesmom. πŸ˜†πŸ˜†

http://www.youtube.com/watch?v=aDfJ9iXNz2Q

Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L


Dobro jutro i prelep dan vam zelim!

@Indy_29 Upravu si, malo je neobicno bez ono njeno dranje πŸ˜†
Al pojavice se sigurno jos nekoliko puta dok ne nestane skroz..

Evo da podelim jednu prelepu pesmicu sa vama od Rahat fateh ali khan-a,
uz veliku nadu da ce AnSh uskoro proslaviti svadbu sa ovakvom veselom (i bogami zaraznom) pesmom. πŸ˜†πŸ˜†

http://www.youtube.com/watch?v=aDfJ9iXNz2Q


Dobro jutro, ili vec dobar dan,kako za koga...e nije ti losa ona pesmica, samo tako nastavi..
Posted: 11 years ago
😊@ lady_L,

I tebi dobro jutro ili dobar dan, i hvala ti za pesmicu, meni se bas mnogo dopala i popravila mi raspolozenje, jer je sva vedra i dinamicna...πŸ‘
Edited by cardigan - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Halo drage moje πŸ€—!!! Vidim presle smo na novu stranicu,fino,fino mi napredujemo na ovom forumu i druzenju.πŸ₯³ Nego valjda nisam kome izazvala srcane smetnje s onim Sh "vrucim videom"??? πŸ˜† Dal,ma nisam htjela da ti vratim zbog onog "HITA" vec samo da vidis kako je Sh "nadaren" becar i sta sve" zna".πŸ˜ƒπŸ˜‰πŸ€£.
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Halo drage moje πŸ€—!!! Vidim presle smo na novu stranicu,fino,fino mi napredujemo na ovom forumu i druzenju.πŸ₯³ Nego valjda nisam kome izazvala srcane smetnje s onim Sh "vrucim videom"??? πŸ˜† Dal,ma nisam htjela da ti vratim zbog onog "HITA" vec samo da vidis kako je Sh "nadaren" becar i sta sve" zna".πŸ˜ƒπŸ˜‰πŸ€£.

To ,sta on sve zna, ja zelim licno da proverim, nista ja ne verujem ovako, ipak je on glumac πŸ˜ƒπŸ˜³πŸ˜†
Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni



To ,sta on sve zna, ja zelim licno da proverim, nista ja ne verujem ovako, ipak je on glumac πŸ˜ƒπŸ˜³πŸ˜†


Eh, da su svi muskarci kao on u tim serijama... pa gde bi nam bio kraj?! πŸ˜†πŸ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L




Eh, da su svi muskarci kao on u tim serijama... pa gde bi nam bio kraj?! πŸ˜†πŸ˜†

Da znas..ovi nasi kao da se trude da budu sto gori prema zenama..a na zalost takvi ovde imaju najvise uspeha kod zena 🀒
Posted: 11 years ago
Ma kod mene ima uspeha samo onaj sto moze da se pretvori u iphone 5 πŸ˜†  inace mu nista nevredi.
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni



To ,sta on sve zna, ja zelim licno da proverim, nista ja ne verujem ovako, ipak je on glumac πŸ˜ƒπŸ˜³πŸ˜†
Onda nista od price i videa,tebi je na avion i za Indiju da izvidis situaciju iz svih kutova i tek onda odlucis.πŸ˜‰πŸ˜† Imas pravo,nista naslijepo i nabrzinuπŸ˜†!!!

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

30 Participants 1146 Replies 98796Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP