EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #1

Posted: 11 years ago
Posto smo ispunili predhodne stranice, nastavljamo ovde, sve je isto ,naravno, osim naziva teme...pa ..vezite se ..polecemooo..


http://www.youtube.com/channel/UCmu6yavTJhl9mxx4JKGUf0w?feature=mhee
Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Dobro vece svimaa! Nadam se da ste mi dobro😃
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L


Dobro vece svimaa! Nadam se da ste mi dobro😃

Dobro vece i tebi..nema te da se javljas ..zaboravila si nas?
Posted: 11 years ago
@Daltoni, nisam, taman posla :)) Stalno sam u nekvoj guzvi zbog ucenja,
pa zbog toga samo na blic svracam. Jel cemo nasim drugovima i ovom
thread-u morati sve da prevodimo?
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Posto smo ispunili predhodne stranice, nastavljamo ovde, sve je isto ,naravno, osim naziva teme...pa ..vezite se ..polecemooo..
 
        🤗Dobro vece drage dame i gospodje, dragi suprotni i svi ostali polovi !!!
Halo, dragi romanticari i nostalgicari ! Dobrodosli  na nas internacionalni  EX-YU forum!
 
Govorimo sve svetske jezike, a kreirali smo i  jedan  novi,  interno-inspirativni, koji uglavnom koristimo  tokom odrzavanja simpozijuma i pyjama - partija...Zelimo svima puno novog nadahnuca i uzivancije u diskusijama i polu-otkacenim prilozima !!! 
...
 
@ Dal, sta mislis, da li bi bilo OK, da u naslovu zalepis i KECA, t.j. da nam  ga prozoves kao
EX YU SCENARIO MALE NEVESTE 1 ?... Moguce je, da do kraja serije stignemo i do nekog trocifreng broja, pa da se ne zagubimo u matematici...
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L


@Daltoni, nisam, taman posla :)) Stalno sam u nekvoj guzvi zbog ucenja,
pa zbog toga samo na blic svracam. Jel cemo nasim drugovima i ovom
thread-u morati sve da prevodimo?

Ne vise, izborili smo se za svoja prava i odavno vec pisemo nasim jezikom, cak i neki od domacina iz Indije ovde uce nas jezik...😃
Posted: 11 years ago
Super, bas mi je drago. Napo*no je bilo citati prevode, a kako je bilo onima koji su prevodili
bolje da ne zamisljam 😆 Kakvi su utisci zadnje epizode? Ja sve strahujem da ce Anandi ipak oprostiti Jagdisu bez obzira sto mnogo toga govori suprotno..
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L


Super, bas mi je drago. Napo*no je bilo citati prevode, a kako je bilo onima koji su prevodili
bolje da ne zamisljam 😆 Kakvi su utisci zadnje epizode? Ja sve strahujem da ce Anandi ipak oprostiti Jagdisu bez obzira sto mnogo toga govori suprotno..

I ja tako mislim ...morali su malo da ga odbijaju ,cisto da mu ne bude oprosteno iz prve , ali sada kada i An zna u kakvom je Jag stanju, nema te sile koja ce da je spreci da se na kraju pobrine za njega 🤢...to naravno ne znaci da ce da mu se vrati, ali to ce imati veoma lose posledice, po meni, na njenu vezu sa Shivom..
Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Zanimljivo je, jer smo svi sigurno nekad bili u takvoj ili slicnoj poziciji kao Anandi.. zato se nadam da ce uraditi pravu stvar, da ljudi koji gledaju seriju nauce sta je ono pravo. Drame bice svakako...
Posted: 11 years ago
[QUOTE=lady_L]Zanimljivo je, jer smo svi sigurno nekad bili u takvoj ili slicnoj poziciji kao Anandi.. zato se nadam da ce uraditi pravu stvar, da ljudi koji gledaju seriju nauce sta je ono pravo. Drame bice svakako...

 [/QUOTE=cardigan] Toga ce sigurno biti, i drame, i obrta, i zapleta, samo ne znamo kad ce i kakav ce da bude rasplet. Inace, u pravu si kad kazes da smo svi mi manje-vise prosli kroz neke varijante Anandine situacije, a o tome bi tek moglo da se prica - mozda bi nam i nedostajale stranice na forumu kad bi, umesto sadrzaja epizoda, svako od nas napisao scenario iz sopstvenog iskustva. To je samo dokaz koliko je prica ove serije zivotna i bliska svima nama. A najgore od svega je sto ni za jednu od takvih situacija nema unapred datih resenja kako je najbolje postupiti i sta uraditi, i samo onaj ko nije prosao kroz to misli koliko je jednostavno naci pravo resenje i izboriti se s tim. Ustvari, kad gledamo drugog u takvoj situaciji onda nam se cini da je ocigledno sta treba uraditi, a kad se nama to desava - e onda tek shvatimo da je sve to mnogo teze i sve ono sto bismo drugima savetovali ne izgleda bas tako lako izvodljivo.

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

30 Participants 1146 Replies 98694Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP