SRPSKI SCENARIO MALE NEVESTE - Page 2

Posted: 11 years ago
Po meni ce Anandi na kraju zavoljeti Shiva. Ova serija ne bi imala smisla kad bi na kraju spojili Anandi i Jagdisa, prije svega iz razloga sto bi na taj nacin podrzali djeciji brak, a izgubili bi i puno gledalaca. Ako gledamo kroz sliku stvarnog zivota, ne znam da li bi i jedna zena mogla takvo nesto oprostiti muskarcu, mozda jedino u slucaju da nema gdje da ode (nije obrazovana i nema podrsku porodice) i da joj je to jedina opcija, ali hvala Bogu toga je danas sve manje i manje. Iskreno i mene je to brinulo, jer su mi AnSh tako slatki i bilo bi mi zao ako Shivu slome srce, jer je bas srce. :D
Posted: 11 years ago
I ja isto mislim da ce A zavoleti S, a odbiti J!!!!
Posted: 11 years ago
E, ovo je prava stvar! Ajde sto ne znam hindy, nego ni engleski. Ipak nesto i razumem, na oba jezika, a za vecinu koristim google translator. A sad ste me bas odusevili; srpski forum na indijskoj seriji; i to ovoj. Alal vera! Poredjenje ti je bas na mestu. Jedino sto mi tesko da mozemo da skapiramo njihov mentalitet obzirom da je to vekovna tradicija kod njih. Jeste da je zakonom zabranjena, ali se tesko sprovodi u praksi obzirom da je deo njihovog folklora, duboko ukorenjene tradicije povezane sa verovanjima i sl. U tom delu i postoji razlika u odnosu na nase podneblje i mentalitet, posto ovo nema blage veze sa nama. A i ako je bilo deo neke proslosti, nasi momci i devojke su to vrlo jednostavno resavali: momak bi "ukrao" devojku, odnosno ona  bi pobegla za momka. Jedno vreme frka na sve strane, posle sve legne i mirna backa.
 
Pozdrav srpskim forumasima, Nesa
😛
Posted: 11 years ago
Ja ne bih imala nista protiv ako se ostali sloze da ti prevodimo update sa engelskog na bosanski/srpski/hrvatski(sve je to slicno :D)... :D Mozemo napraviti i raspored kao sto i oni rade :D
Posted: 11 years ago
I ja se nadam da ce Anandi zavoleti Shiva. Mada mi nije jasno sta ce biti sa Ashi? A Jagi...pa neka mu njegova Gori-ja je zovem Gorica. Ona je ko stvorena za njega; jos on nije puko do kraja sa njom. Tek je poceo da se osvescuje. Ipak je ona njegov zreli izbor, kada su vec bili na studijama. Nadam se da OVI nece zakomplikovati sa nekim glupostima. Tip zene kao sto je A. ja uopste ne kontam: pa nije, bre, ona majka Tereza pa da ima toliko razumevanja, oprastanja, snage i sl. Ma dobro, ipak je to samo serija; prava sustina poruke su deciji brakovi.
Posted: 11 years ago
Mislim da su oni to na neki nacin namerno uradili tako, jer je u zadnjih par epizoda nedostajala ta izvrsna kolicina drame.. i naravno serija treba i dalje ostati zanimljiva :) Nadam se samo da ce se Anandi stvarno udati za Shiv-a. 
Posted: 11 years ago
Ipak ce se ponovo udati i to za Shiva! ðŸ¥³

Balika Vadhu that has taken a 360-degree turn. Starting with the issue of child marriage, the serial, which recently completed 1,000 episodes, had a major twist with the main protagonist Anandi procuring a divorce. And now, the ground for a remarriage is already being laid. As Prashant Bhatt, programming head fiction, Colors says, "Re-marriage is still considered a taboo in our society and it needs to be addressed through the right mechanism. With the track of Anandi's remarriage in Balika Vadhu, our attempt is to project a brave stance to life with a second chance. We hope this move triggers a positive change in conservative sections of society and brings in acceptance of remarriage."
Posted: 11 years ago
Pravo si srce! Ali nemojte da se mucite. Ja prvo pogledam seriju, tu vec skontam dosta toga, pa onda citam update. Kakav god da je prevod, mislim na ovaj googl, ja to povezem. Ako bas budem imao problem, pitacu Vas za komentar. Nego, kada vec znate engleski, mogao bi neko od vas da ovim moderatorima posalje poruku da su ovde srpski forumasi; bosanski i svi drugi, sve jedno...Ja sam rodjeni Sarajlija i osecam se kao bosanac,tako da ne pravim nikakvu razliku.
Posted: 11 years ago
Mislim da ce se serija zavrsiti tako sto ce S. ozeniti A. i to bi bilo sjajno. A sta mislite da se onaj nesrecni J.ozeni sa Ashi? Mada nisam siguran da je dobar za nju. Meni je ona mnogo slatka. Gorica ce ga ionako sutnuti i ostaviti zbog nekog drugog uspesnog kolege doktora od karijere. 😉
Posted: 11 years ago
erm what language is this?

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

40 Participants 1200 Replies 89574Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP